ОТГ

Оприлюднили витрати на утримання службовців в ОТГ Рівненщини

Пон, 10/16/2017 - 11:43

Фахівці оцінили фінансову спроможноість вісімнадцяти об’єднаних територіальних громад Рівненської області за І півріччя цього року. Відзначають, що із розрахунку на 1 мешканця, середній показник надходжень власних доходів збільшився на 534 гривень і склав 890 гривень. При цьому, по Крупецькій ОТГ цей показник склав 1553,6 гривень, по Радивилівській - 1131, 2 гривень, а по Козинській – 665 гривень.

До перших виборів на Рівненщині готується Ярославицька громада

Втр, 10/10/2017 - 10:36

Ярославицька громада довго думала з ким об’єднатися, і таки вирішили у складі двох сільських рад спробувати господарювати в умовах децентралізації. Вже наприкінці жовтня у громаді відбудуться перші вибори голови та депутатів громади.

«Дооб’єднувалися»: жителі Рівненщини зі свого села самі зробили місто

Суб, 09/23/2017 - 09:34

Село Козин Радивилівського району тепер, відповідно до офіційних документів, місто. Раніше у Вікіпедії: «Кози́н — село в Україні, в Радивилівському районі Рівненської області. Населення — 1641 особа. Центр Козинської сільської ради». А тепер – офіційний документ, який затверджено рішенням сесії Козинської ОТГ №201 від 30 червня 2017 року, розміщений на офіційній сторінці в мережі Інтернет каже:

На Рівненщині призначили вибори

Суб, 08/19/2017 - 09:13

У п’ятницю, 18 серпня, Центральна виборча комісія на своєму засіданні призначила перші вибори голів та депутатів в 202 об’єднаних територіальних громадах України. Відбудуться вони у неділю, 29 жовтня 2017 року. Відповідна постанова уже розміщена на офіційному сайті Центральної виборчої комісії. Зокрема, у Рівненській області вибори пройдуть у 5 ОТГ:

Тараканівська сільська ОТГ (Дубенський район): Тараканівська сільська рада (села Тараканів, Великі Загірці, Малі Загірці), Рачинська сільська рада (село Рачин)

Громади Рівненщини вже можуть готувати проекти на наступний рік

Суб, 08/12/2017 - 09:41

Асфальтування вулиць, реконструкція покрівель у соціальних закладах, енергоефективні заходи, заміна вуличного освітлення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівненському районі з’явилася перша ОТГ

Такі ініціативи цьогоріч будуть реалізовувати 18 об’єднаних громад, які перейшли на прямі бюджетні стосунки з державним бюджетом.

Колись скажуть, що на нашій території жили дурні – міський голова Рівного про ОТГ

Срд, 08/09/2017 - 10:00

На Рівненщині села та містечка продовжують об’єднуватися у територіальні громади. Відповідно до перспективного плану, на території області мають створити понад шістдесят ОТГ. І попри те,що місто Рівне неодноразово заявляло про готовність об’єднатися із навколишніми селами для створення так званого Великого Рівного, жодна сільрада такого бажання поки не виявила.

У Рівненському районі з’явилася перша ОТГ

Втр, 08/08/2017 - 17:08

Після довготривалих перемовин, дискусій та консультацій у Рівненському районі нарешті утворилася об’єднана територіальна громада – Клеванська.  Сьогодні на сесії Клеванської селищної ради депутати прийняли остаточне рішення про об’єднання. До  складу Клеванської ОТГ  увійшло дві селищні ради – Клеванська та Оржівська. За даними консультантів з питань децентралізації  Проекту ПУЛЬС РРВ АМУ – це буде одна з найпотужніших громад області, адже є спроможною, має чимало підприємств, а також хороше географічне положення, що дасть можливість розвиватися самостійно.

Ще одне село на Рівненщині активно взялося за створення ОТГ

Втр, 08/08/2017 - 14:21

У селі Вири на Сарненщині відбулася консультаційна зустріч, щодо утворення громади, з фахівцями з питань Децентралізації. Консультанти проекту ПУЛЬС  РРВ АМУ охоче розповіли активістам, депутатам, та сільському голові про усі переваги об’єднання. Нині до Селищанської ОТГ за перспективним планом має увійти 4 сільські ради -  Селищанська, Чудельська, Вирівська та Кам’янська. Однак остання нині виступає проти такого об’єднання, відтак гальмує усі інші сільські ради, адже розбиває їх територію. Тому у с.

Місто на Рівненщині повернулося до обговорення створення ОТГ

Птн, 08/04/2017 - 14:38

У Березному знову підняли питання утворення територіальної громади. Фахівці з питань децентралізації Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)  РРВ АМУ зустрілися з представниками міста та активістами Березнівського району. Там спільно обговорили бачення людей щодо утворення міської громади. Консультант з правових питань Василь  Курилас розповів присутнім про перспективи, які відкриваються перед громадою після об’єднання, на що варто звернути увагу при об’єднанні та як правильно провести усі ці процедури, дав чіткі відповіді на проблемні питання.

Громади Рівненщини вивчають нові зміни до законодавства

Срд, 08/02/2017 - 15:47

В рамках роботи  Проектів Пульс USAID та «U-LEAD з Європою» представникам об’єднаних територіальних громад Рівненщини організували семінар-практикум із вивчення та застосування законодавства. Під час роботи фахівці провели загальну характеристику сучасного антикорупційного законодавства, розглянули нормативно-правові акти, які регулюють питання, пов’язані з протидією корупції, суть антикорупційного законодавства,  зміни до антикорупційного законодавства та актуальні питання його виконання посадовими особами місцевого самоврядування.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.