ОТГ

Новостворена громада з Рівненщини вже має власний сайт

Птн, 12/08/2017 - 13:48

Демидівська громада на Рівненщині майже два роки очікувала призначення виборів, адже до її складу увійшли села Демидівського та Радивилівського районів. Тож у жовтні там нарешті відбулися перші вибори голови та депутатів громади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Громаду з Рівненщини навчали запобігати корупції

Громаду з Рівненщини навчали запобігати корупції

Чтв, 12/07/2017 - 16:32

Крупецьку громаду з робочим візитом відвідали консультанти з питань децентралізації Рівненського РВ Асоціації міст України. У роботі взяли участь депутати громади, посадові особи та селищний голова.

Головам ОТГ Рівненщини розповіли про планування місцевого розвитку

Чтв, 11/16/2017 - 14:33

Під час робочої зустрічі з новообраними головами громад із заступником  голови Рівненської ОДА Ігорем Тимошенком консультанти з правових питань провели роз’яснення щодо набуття повноважень депутатів ради та голови ОТГ, про перші організаційні рішення новостворених громад. Консультант проекту ПУЛЬС РРВ АМУ Василь Курилас особливу увагу звернув на організацію перших сесій та прийняття повноважень, про подання електронних декларацій новообраними депутатами. А також порекомендував спочатку провести підготовче засідання, і лише потім першу сесію.  

«Спокійні» вибори на Рівненщині при свічках та у фуфайках

Птн, 11/03/2017 - 09:00

У неділю, 29 жовтня, відбулися вибори у п’яти об’єднаних територіальних громадах Рівненської області. Холодні приміщення, непрямі підкупи виборців, підрахунок голосів при свічках – це далеко не повний перелік порушень, які зафіксували громадські спостерігачі. Як із цими порушеннями боролися та що чекає тепер територіальні громади, у яких відбулися вибори, - дізнавалися наші кореспонденти.

Проблеми – через незнання законів?

Вибори на Рівненщині: походили зі скринькою по селу, а голосів не врахували

Пон, 10/30/2017 - 14:27

Минулих вихідних на Рівненщині відбулися вибори в об’єднаних територіальних громадах. За словами представника громадської мережі «Опора» Сергія Сабо, зафіксували чимало порушень.

– У селі Пляшева Радивилівського району члени виборчої комісії забули вкласти контрольний талон у скриньку для голосцування. Обійшли 52 особи, але їх голоси тепер не враховані черз помилку членів комісії, – розповів координатор громадського спостереження за виборами в Рівненській області Сергій Сабо.

До слова, явка на цих виборах сягнула 54,5%

Оприлюднили витрати на утримання службовців в ОТГ Рівненщини

Пон, 10/16/2017 - 11:43

Фахівці оцінили фінансову спроможноість вісімнадцяти об’єднаних територіальних громад Рівненської області за І півріччя цього року. Відзначають, що із розрахунку на 1 мешканця, середній показник надходжень власних доходів збільшився на 534 гривень і склав 890 гривень. При цьому, по Крупецькій ОТГ цей показник склав 1553,6 гривень, по Радивилівській - 1131, 2 гривень, а по Козинській – 665 гривень.

До перших виборів на Рівненщині готується Ярославицька громада

Втр, 10/10/2017 - 10:36

Ярославицька громада довго думала з ким об’єднатися, і таки вирішили у складі двох сільських рад спробувати господарювати в умовах децентралізації. Вже наприкінці жовтня у громаді відбудуться перші вибори голови та депутатів громади.

«Дооб’єднувалися»: жителі Рівненщини зі свого села самі зробили місто

Суб, 09/23/2017 - 09:34

Село Козин Радивилівського району тепер, відповідно до офіційних документів, місто. Раніше у Вікіпедії: «Кози́н — село в Україні, в Радивилівському районі Рівненської області. Населення — 1641 особа. Центр Козинської сільської ради». А тепер – офіційний документ, який затверджено рішенням сесії Козинської ОТГ №201 від 30 червня 2017 року, розміщений на офіційній сторінці в мережі Інтернет каже:

На Рівненщині призначили вибори

Суб, 08/19/2017 - 09:13

У п’ятницю, 18 серпня, Центральна виборча комісія на своєму засіданні призначила перші вибори голів та депутатів в 202 об’єднаних територіальних громадах України. Відбудуться вони у неділю, 29 жовтня 2017 року. Відповідна постанова уже розміщена на офіційному сайті Центральної виборчої комісії. Зокрема, у Рівненській області вибори пройдуть у 5 ОТГ:

Тараканівська сільська ОТГ (Дубенський район): Тараканівська сільська рада (села Тараканів, Великі Загірці, Малі Загірці), Рачинська сільська рада (село Рачин)

Громади Рівненщини вже можуть готувати проекти на наступний рік

Суб, 08/12/2017 - 09:41

Асфальтування вулиць, реконструкція покрівель у соціальних закладах, енергоефективні заходи, заміна вуличного освітлення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівненському районі з’явилася перша ОТГ

Такі ініціативи цьогоріч будуть реалізовувати 18 об’єднаних громад, які перейшли на прямі бюджетні стосунки з державним бюджетом.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.