Особлива дитина

У Рівному діткам з особливими потребами оформлюють ID-картки

Чтв, 12/07/2017 - 11:34

Сьогодні в Управлінні Державної міграційної служби в Рівненській області оформлюють ID-картки десяти вихованцям Рівненського реабілітаційно-навчального центру "Особлива дитина".

Колектив Управління вже більше десяти років опікується вихованцями унікального закладу та завжди відгукується на прохання діток з особливими потребами про допомогу в оформленні паспортів.

Чутки про прострочені цукерки, подаровані Рівненською міською владою - не підтвердились

Суб, 12/05/2015 - 09:55

За словами директора РНРЦ «Особлива дитина» Ольги Петух, інформація, поширена напередодні в соціальних мережах і без перевірки достовірності передрукована окремими ЗМІ щодо вручення прострочених цукерок у Рівненському навчально-реабілітаційному центрі «Особлива дитина» під час ІІІ фестивалю дитячої творчості «Ти – зірка» не відповідає дійсності та поширювалась навмисне.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.