опитування

Мешканців Рівного опитуватимуть на тему правової допомоги при затриманні

Втр, 04/11/2017 - 14:04

Представники ГО «Кримська діаспора Рівненщини» розпочинають проводити опитування серед жителів Рівного, Сарн, Костополя та Дубно. Їх, зокрема цікавитиме, наскільки люди обізнані зі своїми правами при затриманні, чи чули вони про безоплатну правову допомогу, чи знають, у яких випадках вона надається.

Незабаром на Рівненщині оприлюднять громадську оцінку роботи ОДА

Срд, 04/05/2017 - 12:18

Комітет виборців України продовжує реалізацію проекту «Рейтинг діяльності голів обласних державних адміністрацій». Метою проекту є оцінка рівня управлінської ефективності представників виконавчої влади на місцях. Саме громадська оцінка сприятиме підвищенню ефективності діяльності органів державної влади.

Перший рейтинг, складений за підсумками 2016 року, викликав значний суспільний резонанс. В багатьох регіонах представники органів влади намагались вплинути на місцевих представників Комітету виборців України шляхом психологічного тиску.

Як відомі рівняни зустрічають Різдво Христове

Птн, 01/06/2017 - 16:13

Напередодні Різдва ми запитали відомих рівнян, як вони готуються до одного з найбільших християнських свят, де зустрічатимуть Вифлеємську зірку, що куштуватимуть за різдвяним столом та чого бажають українцям в новому 2017 році. 

Олег Червонюк, український промисловець, власник Рівненського льонокомбінату:

Чи готові мешканці ДНР повернутися в Україну: думки з окупованого Донбасу

Птн, 10/07/2016 - 11:01

Війна, або як її офіційно називають - АТО, триває вже два роки. Тут, в тилу, ми майже звикли до неї і щоденна новинна інформація про кількість обстрілів, вбитих і поранених сприймається дедалі прозаїчніше. Втім, і по той бік лінії фронту життя триває. І якщо інформація про прифронтові українські території ще долітає до нас із сюжетів всюдисущих журналістів, то про життя горезвісних самопроголошених «республік» відомо не так уже й багато. Чергова поїздка додому – на Донеччину – вкотре спровокувала вже традиційне серед знайомих рівнян запитання: «А як вони там живуть?

Міська влада хоче знати, як рівняни оцінюють якість життя у своєму місті

Птн, 06/17/2016 - 13:31

7 обласних центрів України – Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ, Вінниця, Полтава, Дніпро, Суми візьмуть участь в опитуванні щодо якості життя та послуг, які надаються у місті.

Дослідження відбувається в рамках проекту «Український самоврядно-громадський стандарт» і має на меті надати міській владі інформацію про те, яким чином мешканці міста оцінюють якість життя і громадські послуги, що їм надаються.

На будинках рівнян писатимуть старі та нові назви вулиць

Втр, 05/17/2016 - 15:39

Міський голова Рівного дав доручення розробити таблички зі старими та новими назвами вулиць, щоб рівняни звикли до нових назв. За словами начальника управління культури Тараса Максименка, у Рівному вже перейменовано 27 вулиць. Але є кілька вулиць, які категорично проти перейменування.

 - Студенти поквартирно опитували жителів вулиць і виявилося, що на одній із вулиць 97% населення категорично проти будь-якого перейменування, - розповів Володимир Хомко.

Користуватися попитом на Рівненщині будуть швачки, будівельники та покоївки

Срд, 02/17/2016 - 09:07

На Рівненщині визначили професії, які будуть затребувані найближчим часом. Це будівельники, швачки, працівники готельно-ресторанного бізнесу, а також фахівці у деревообробній, хімічній та добувній промисловості. Такими є результати дослідження ринку праці, що проводилося у рамках реалізації проекту ЄС «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону».

Про що мріють рівняни у День всіх закоханих

Птн, 02/12/2016 - 16:32

День святого Валентина щороку на­буває в Україні дедалі більшої популяр­ності. Тільки-но починається лютий, як вулиці усіх міст заповнює святкова атрибутика: сердечки, валентинки, червоні повітряні кульки, звірятка, які кажуть «Я тебе кохаю». Практично на кожному кроці тобі пропонують щось придбати для своєї половинки або для друзів. І, як не дивно, чекає цього свята щоразу більша аудиторія, котра бажає по-особливому у цей день прояви­ти свої почуття. Саме 14 лютого люди відкрито говорять про найбільш прекрасне у світі почуття – про любов.

Рівняни можуть проголосувати за представників від громадськості до поліцейської комісії

Пон, 12/21/2015 - 11:01

На Рівненщині триває голосування за претендентів від громадськості на посади наглядачів над новою поліцією. Нагадаємо, відповідно до ст. 51 Закону України «Про Національну поліцію», в територіальних органах поліції мають бути створені постійні комісії, які контролюватимуть роботу нової структурної одиниці. До складу такої наглядової комісії мають увійти п'ятеро осіб, двоє з яких обиратимуть серед представників від громадськості.

25 грудня, під час останнього в цьому році засідання сесії обласної ради, депутати мають остаточно визначитися із претендентами до поліцейської комісії.

Рівняни коментують дії міліції в Дубровиці (ОПИТУВАННЯ)

Птн, 07/31/2015 - 12:17

У соцмережах рівняни жваво обговорюють останній конфлікт міліції з бурштинокопачами, що стався напередодні в Дубровиці.

Сторінки

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.