Ольга Полюк

Рівненська фрістайлістка потрапила в десятку найкращих на етапі Кубка світу в США

Суб, 01/13/2018 - 11:10

Рівненська фрістайлістка Ольга Полюк зайняла 9 місце на етапі Кубка світу з фрістайлу в лижній акробатиці, що проходить в американському Дір-Веллі. Про це інформує isport.ua.

У фіналі змагань наша співвітчизниця виконала стрибок з високою складністю з коефіцієнтом 3, 750, однак глибоке приземлення завадило отримати від суддів високі оцінки. Тим не менше, 9 місце серед 33 спортсменок – достойний результат.

Наступна можливість продемонструвати себе в Ольги Полюк буде 19 та 20 січня, коли відбудеться етап Кубка світу Лейк-Плесіді (США).

Рівненська фрістайлістка "застрибнула" на п'єдестал у Швейцарії

Пон, 03/27/2017 - 16:21

Рівнянка Ольга Полюк стала бронзовою призеркою на етапі Кубка Європи з фрістайлу у швейцарському Айроло. Наша спортсменка увійшла до трійки призерів у лижній акробатиці. Про це повідомили в НОК України.

Додамо, що Ольга Полюк представляла збірну команду України на зимових Олімпійських іграх у Ванкувері-2010 та Сочі-2014.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненська фрістайлістка Ольга Полюк: «Ризик є скрізь у житті – не лише у спорті»

Рівненська фрістайлістка Ольга Полюк: «Ризик є скрізь у житті – не лише у спорті»

Срд, 12/23/2015 - 09:31

Фрістайл – зимовий олімпійський вид спорту, в якому лижники змагаються не тільки у швидкості проходження певної дистанції, а й у виконанні лижних трюків. В Україні особливо популярним є різновид фрістайлу – лижна акробатика. Рівненські спортсмени традиційно є одними з лідерів у складі Національної збірної команди України. Нещодавно, у фінському місті Рука, в змаганнях з акробатичного фрістайлу рівнянка Ольга Полюк здобула дві медалі – спочатку «срібло», потім «бронзу». Журналісту сайту «ГОЛОСНО» двадцятивосьмирічна спортсменка розповіла про плани на найближчий сезон і не тільки.

Рівненська спортсменка стала фіналісткою на чемпіонаті світу з фрістайлу

Суб, 01/17/2015 - 10:44
10 місце у фіналі чемпіонату світу з фрістайлу в австрійському місті Крішберг посіла рівнянка Анастасія Новосад. Про це повідомили на сайті РТБ.

Інша лижна акробатка з Рівного, яка брала участь у змаганнях, Ольга Полюк не зуміла подолати кваліфікацію.

Вона у підсумку, обмежилася п'ятнадцятим місцем у загальному заліку.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.