Олена Медведєва

Рівненська майстриня Олена Медведєва готує унікальний подарунок для Ліни Костенко

Втр, 12/05/2017 - 12:55

«Я поцілую мальву у щоку» - таку назву матиме нова вишита книга рівненської майстрині Олени Медведєвої. Маючи у своєму доробку вишиті «Кобзар», збірку Івана Франка «Народна пісня» та чотири Євангелія, засновниця видавництва «Креативна книга» та дитяча письменниця Олена Медведєва вирішила в такий спосіб вшанувати і геніальну поетесу сучасності. Робота над збіркою вже добігає кінця, тож майстриня вирішила поділитися своєю радістю і запросити до участі у творчому процесі і відомих рівнянок.

Олена Медведєва розповість про роботу над вишиваною збіркою Ліни Костенко

Срд, 11/29/2017 - 13:21

Відома рівненська майстриня, письменниця, авторка книжок для дітей і засновниця видавництва «Креативна книга» Олена Медведєва продемонструє завтра таїнство процесу роботи над вишиваною книгою. Разом із відомими рівнянками, дотичними до творчості Ліни Костенко, майстриня вишиватиме поетичну збірку Ліни Василівни Костенко «Я поцілую мальву у щоку». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Краєзнавчий буквар рівненської письменниці Олени Медведєвої – книга, що вчитиме любити

Краєзнавчий буквар рівненської письменниці Олени Медведєвої – книга, що вчитиме любити

Чтв, 02/23/2017 - 12:47

Унікальне для Рівненщини видання «Рівненський буквар» приніс цьогоріч письменниці Олені Медведєвій премію ім.Уласа Самчука. Книжка вийшла у видавництві «Оповідач» наприкінці минулого року і невдовзі з’явиться на полицях рівненських книгарень, у школах та бібліотеках Рівненщини.

«Рівненський буквар» приніс письменниці-майстрині премію Уласа Самчука

Втр, 02/21/2017 - 13:02

Сьогодні, 21 лютого, у День рідної мови, у Рівному було вручено міську літературну премію імені Уласа Самчука. Цьогоріч лауреатом премії стала рівненська письменниця та майстриня, фундатор і засновниця видавництва книг ручної роботи «Креативна книга»  Олена Медведєва – за книгу «Рівненський буквар», що вийшла друком наприкінці минулого року у видавництві РОО НСПУ «Письменницька робітня «Оповідач».

Рівнянка хоче створити унікальний «Музей креативної книги»

Пон, 02/20/2017 - 11:37

З таким задумом до Рівненської ОДА звернулася рівненська літераторка та майстриня Олена Медведєва.

Письменниця прагне заснувати «Музей креативної книги», який стане осередком літературної, мистецької та етнографічної популяризації Рівненщини і туристичним об’єктом. А також буде джерелом історичного, естетичного та інтелектуального виховання дітей і молоді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Краєзнавчий буквар Олени Медведєвої, або Рівненщина від А до Я

Краєзнавчий буквар Олени Медведєвої, або Рівненщина від А до Я

Птн, 09/09/2016 - 16:10

Дитяча письменниця та відома рівненська майстриня Олена Медведєва, у доробку якої вже десятки рукотворних книг-шедеврів – вишитих, виготовлених зі шкіри, бісера, соломки, мережива, бурштину, - задумала створити такий же унікальний і неповторний буквар. Спільно із ГО «Молода Просвіта» та міським об’єднанням Товариства «Просвіта», за підтримки управління сім’ї, молоді та спорту, 8 вересня, у Міжнародний день грамотності письменниця презентувала перший в України подібний проект - «Рівненський буквар».

У Рівному презентують унікальний буквар

Срд, 09/07/2016 - 17:42

8 вересня 2016 року о 15:00 в музеї-бібліотеці «Просвіта Рівненщини» (приміщення СпШ №15) відбудеться презентація мистецького проекту «Рівненський буквар», приуроченого до Міжнародного дня грамотності. У проекті братимуть участь учні та педагоги початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Франко рукотворний: рівненська майстриня увічнила творчість Каменяра в унікальній збірці

Втр, 03/22/2016 - 17:49

У виставковій залі Рівненського міського будинку культури відбулася презентація унікальної книги рівненської майстрині Олени Медведєвої «Вишиті твори Івана Франка». Жінка додає, що невипадково випустила видання саме зараз, адже цьогоріч виповнюється ювілей від дня народження українського письменника та мислителя.

Сьогодні відома рівненська майстриня презентує унікальну книгу

Втр, 03/22/2016 - 09:57

Сьогодні, 22 березня о 13:00 год. у виставковій залі Міського будинку культури (парк ім. Т.Г.Шевченка) відбудеться презентація унікальної книги рівненської майстрині Олени Медведєвої «Вишиті твори Івана Франка».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині жінка власноруч вишила Євангеліє

На Рівненщині жінка власноруч вишила Євангеліє

Чтв, 02/18/2016 - 17:02

У Музеї бурштину Рівненського обласного краєзнавчого музею відбулася зустріч редактора мистецького виготовлення книг ручної роботи «Креативна книга» Олени Медведєвої із вчителями літературного читання міста Рівне. У рамках виставки «Свято Доброї Казки» майстриня представила Євангеліє, яке вишила власноруч українською мовою.  

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.