Олег Павлюк

"Люди мають з клітки спостерігати за тваринами, а не навпаки", – директор Рівненського зоопарку

Суб, 08/05/2017 - 12:47

Цього тижня Рівненський зоопарк відзначає 35-ту річницю з моменту заснування. В далекому 1982 році за ініціативою Рівненської обласної організації Українського товариства охорони природи на східній околиці міста було виділено земельну ділянку та розпочато її благоустрій. Першими тваринами, які тут оселились, були дикі кабани, вовки, лисички та лось. Поступово зоопарк розширювався, і нині на понад 11 гектарах заповідної території мешкає близько 160 видів тварин.

Щоб вижити: Рівненський зоопарк просить понад два мільйони з бюджету міста

Чтв, 12/01/2016 - 15:07

На засіданні бюджетної комісії Рівненської міської ради розглянули программу підтримки Рівненського зоопарку. Директор звіринця звернувся до членів комісії з проханням затвердити традиційну програму підтримки зоопарку на 2017 рік.

– Для існування нам потрібне фінансування із міського бюджету: для виплати зарплат працівникам, закупівель харчів для тварин та на оплату комуналки. Відповідно до програми, необхідно 2,29 мільйона гривень, – додав Олег Павлюк.

Пара білих лебедів зимуватиме в Рівненському зоопарку

Чтв, 11/20/2014 - 17:49

Як повідомив директор Рівненського зоопарку Олег Павлюк, з появою снігу пару білих лебедів, які донедавна радували око рівнян на озері „Лебединка”, переселили до Рівненського зоопарку. Про це повідомила прес-служба Рівненської міської ради.

За його словами, пернаті з’являться в центрі Рівного вже навесні, як стабілізується тепла погода, а це приблизно в квітні.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.