Оксана Юрченко

Нічні перегони в Рівному: адреналін проти закону

Срд, 09/20/2017 - 12:41

Нічні нелегальні перегони на автомобілях у Рівному набули такої популярності, що поганяти на авто, або ж подивитися як роблять це інші збираються сотні людей. Приїздять на видовище навіть із інших міст. Небезпечні забави не тішать ні полісменів, ні міську владу, ні жителів будинків, поблизу яких збираються автолюбителі. Але поки всі спроби зупинити це дійство успіхом не увінчалися і викликають лише спротив. Чи шукатимуть компроміс автолюбителі та влада Рівного, щоб перевести дійство у законне русло - дізнавалися наші журналісти.

На Сагайдачного стихійні торговці перекрили вулицю (ФОТОФАКТ)

Срд, 06/22/2016 - 10:22

Як вчора повідомляло «ГОЛОСНО», рівненські патрульні розігнали стихійних торговців поблизу ринку на Сагайдачного.

Рівняни обирають найдостойніший логотип міста

Суб, 02/13/2016 - 15:14

У Рівному тривають дискусії щодо вибору бренду міста. Нагадаємо, що чималий резонанс викликали запропоновані столичною фірмою «Branders» «кільця», за створення яких були віддані чималі кошти.

Багатьох рівнян обурив той факт, що логотип для міста створюють люди, які далекі від життя Рівного та які незнайомі з традиціями міста. Таким чином, було створено робочу групу, яка зайнялася пошуком альтернативних шляхів вибору логотипу, який підтримає більшість рівнян.

Мешканці Рівного почали обирати альтернативний бренд міста

Птн, 02/12/2016 - 18:03

У Рівненському міському будинку культури відбулася презентація альтернативних варіантів бренду міста. Рівняни мали можливість вибрати найдостойніший логотип серед семи запропонованих варіантів. Кожен бажаючий на папірці писав номер бренду, який найбільше припав до душі, і кидав свій голос в спеціальну скриньку. Офіційний старт голосуванню дала одна із ініціаторок проведення конкурсу – Оксана Юрченко.

Хто був найголовнішим вчителем у житті відомих рівнян?

Суб, 10/04/2014 - 15:58

Щорічно у першу неділю жовтня відзначають День вчителя. Напевно, багато хто погодиться, що першим та найціннішим учителем на все життя була і залишається мама. Навіть якщо ми не праві, вона буде завжди на нашому боці така ж звичайна, зі своєю теплотою та любов’ю. Саме мама відкриває дитині дорогу в цей світ, допомагає гармонійно розвиватися до певного етапу, допоки дитині не знадобиться подальший розвиток в школі, ВНЗ тощо. Тоді на допомогу приходять професійні вчителі, які відкривають основи майбутнього світу, привертають увагу до предметів, спонукають здобувати знання і любити науку.

На "Бандерштаті- 2014" рівняни перезавантажували країну та "відгоцали" наповну

Срд, 08/06/2014 - 16:47

З 1 по 3 серпня у Луцьку на місцевому іподромі відбувся фестиваль українського опору "Бандерштат ПЕРЕЗАВАНТАЖЕНННЯ України". Гасло фестивалю організатори вирішили не змінювати, адже назва «Фестиваль українського опору» досі залишається актуальним. Цьогорічний фестиваль порадував відвідувачів багатьма музичними сюрпризами. Протягом трьох днів на фестивалі  виступи  найрізноманітніші гурти з багатьох областей України. Зокрема, драйвували на «Бандерштаті» «Скрябін», «Кому вниз», «Роллікс», «Моторолла», «Фіолет», «Веремій».

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.