облрада

В Рівненській облраді ділили резервні кошти

Втр, 10/10/2017 - 16:43

Сьогодні на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків депутати-члени комісії погодили розподіл резерву коштів медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2017 році. Зокрема, виділено додатковий обсяг медичної субвенції обласному бюджету Рівненської області в сумі 15 978 300 гривень. З них на оплату праці з нарахуваннями буде виділено  7 978 300 гривень, інші кошти у розмірі 8 000 000 гривень спрямують на лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу.

Близько п'яти мільйонів гривень з бюджету Рівненщини спрямували на спорт

Чтв, 09/07/2017 - 10:25

На вчорашній сесії Рівненської облради прийняли рішення про виділення додаткових 4,6 мільйонів гривень на спортивні школи та організації.

Значну частку грошей – близько 2,6 мільйонів – отримали 11 громадських організацій Рівненщини.

За ці гроші проведуть обласні спортивні заходи, навчально-тренувальні збори до чемпіонатів і кубків України, зокрема із боксу, футболу, баскетболу, міні-футболу, легкої атлетики, бейсболу та софтболу, кікбоксингу.  

Рівненська облрада хоче націоналізувати «Рівнеазот»?

Суб, 03/18/2017 - 10:31

Рівненська обласна рада звернулася до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з клопотання про збереження ПАТ «Рівнеазот» у якості діючого підприємства. Депутати стурбовані тим, що напередодні оператор національної газотранспортної системи «Укртрансгаз» розпочав процедуру обмеження газопостачання для ПАТ «Азот», ПАТ «Рівнеазот», ПАТ«Сєвєродонецьке об’єднання Азот». Таке рішення було прийнято у зв’язку із заборгованістю за послуги транспортування газу за лютий, відсутністю підтверджених обсягів газу та авансового платежу на березень місяць 2017 року.

Рівненська облрада "переїде"?

Птн, 03/17/2017 - 12:51

Депутат Рівненської обласної ради Геннадій Шевченко при розгляді обласної програми інформатизації та розвитку електронного урядування на 2017-2019 роки звернувся до колег з ідеєю проводити сесії у великій залі облради.

– Колеги, Ви бачите, що більшість присутніх людей на сесії не мають де сісти, а стоять у проходах. А, не дай Боже, щось станеться, як ми звідси будемо виходити? Пропоную не проводити тут ремонт, а гроші ''перекинути" на ремонт у великій залі і працювати без проблем там, – запропонував Геннадій Шевченко.

У Рівному вже вкотре не відбувся розгляд «бурштинових» судових справ

Втр, 01/31/2017 - 10:40

30 січня в Рівненському окружному адмінсуді мав відбутися розгляд судових справ за позовом кількох приватних компаній проти Державної служби геології та надр України з метою отримання спецдозволів на користування бурштиноносними ділянками надр на Рівненщині. Однак вчергове представник позивачів не з’явився до судової зали, пообіцявши надати документальне підтвердження неспроможності брати участь у засіданнях наступного разу.

Рівненська облрада дозволила видобувати бурштин китайцю

Птн, 12/23/2016 - 13:27

Депутати Рівненської обласної ради погодили надання надр у користування ТОВ «Санкамян» з метою видобування бурштину на Томашгородському родовищі, яке знаходиться на межі Сарненського та Рокитнівського районів.

Більшість обласних обранців підтримали надання права підприємству видобувати «сонячне каміння». Голосування відбулося після словесної перепалки голови екологічної комісії Володимира Валявки з кількома колегами та криків «Ганьба».

Михайла Кириллова "зняли" з посади голови комунальної комісії

Птн, 12/23/2016 - 12:45

Відбулася низка кадрових змін у постійних комісіях Рівненської обласної ради. Зокрема, з посади голови комісії з економічних питань та комунальної власності "звільнили" Михайла Кириллова.

Своїм ж рішенням обласні обранці обрали головою цієї комісії головного лікаря обласної дитячої лікарні Віталія Бойка. Відтак, він покинув "медичну" комісію. Між тим, депутат Юрій Шарманський звернувся до колег з проханням навести хоча б три причини звільнення Михайла Кириллова з посади голови комісії, однак більшість депутатського корпусу цю вимогу проігнорували.

Штовханина в сесійній залі Рівненської обласної ради (ВІДЕО)

Птн, 12/23/2016 - 11:08

Сесійне засідання Рівненської обласної ради ще не розпочалося, а в залі вже відбулася штовханина. "Зчепилися" між собою активісти та представники "самооборони міста". Активісти звинуватили опонентів у тому, що "невідомі" не пускають їх на засідання.

- Громадськості перешкоджають висловити свої думки, влада не хоче чути народ! - викрикують люди в залі.

До слова, у залі "яблуку ніде впасти".

А тим часом обласні обранці зайняли свої робочі місця. В залі зареєструвалося 59 депутатів. Почали працювати.

Голова Рівненської облради попросив депутатів взяти на сесію "по пару гривень"

Срд, 12/21/2016 - 16:06

На завершення президії, голова Рівненської облради Микола Драганчук попросив депутатів не змінюватися і взяти гроші не тільки на дорогу та кафе.

– Традиційно, наприкінці року на сесію Рівненської облради приходять гості. Цього року це будуть представники організації «Вітрила надії», які опікуються хворими на муковісцидоз. Торік ми зібрали 7 тисяч. Прошу приєднатися до благодійності і цього року, – зауважив Микола Драганчук.

Депутати Рівненської облради викликають міського голову Львова «на килим»

Срд, 12/21/2016 - 15:48

На президії Рівненської облради депутати вирішили розглянути звернення до Президента України, народних депутатів, Кабінету міністрів України та мера Львова Андрія Садового щодо припинення вивезення твердих побутових відходів із міста Львова на територію Рівненської області.

– Оскільки Андрій Садовий не з'явився на засідання екологічної комісії Рівненської облради, то пропоную запросити його чи його представників на сесію, яка відбудеться 23 грудня. Ситуація, що сталася – зовсім не смішна, – зауважив Олексій Бучинський.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.