облрада

Рівненська облрада дозволила видобувати бурштин китайцю

Птн, 12/23/2016 - 13:27

Депутати Рівненської обласної ради погодили надання надр у користування ТОВ «Санкамян» з метою видобування бурштину на Томашгородському родовищі, яке знаходиться на межі Сарненського та Рокитнівського районів.

Більшість обласних обранців підтримали надання права підприємству видобувати «сонячне каміння». Голосування відбулося після словесної перепалки голови екологічної комісії Володимира Валявки з кількома колегами та криків «Ганьба».

Михайла Кириллова "зняли" з посади голови комунальної комісії

Птн, 12/23/2016 - 12:45

Відбулася низка кадрових змін у постійних комісіях Рівненської обласної ради. Зокрема, з посади голови комісії з економічних питань та комунальної власності "звільнили" Михайла Кириллова.

Своїм ж рішенням обласні обранці обрали головою цієї комісії головного лікаря обласної дитячої лікарні Віталія Бойка. Відтак, він покинув "медичну" комісію. Між тим, депутат Юрій Шарманський звернувся до колег з проханням навести хоча б три причини звільнення Михайла Кириллова з посади голови комісії, однак більшість депутатського корпусу цю вимогу проігнорували.

Штовханина в сесійній залі Рівненської обласної ради (ВІДЕО)

Птн, 12/23/2016 - 11:08

Сесійне засідання Рівненської обласної ради ще не розпочалося, а в залі вже відбулася штовханина. "Зчепилися" між собою активісти та представники "самооборони міста". Активісти звинуватили опонентів у тому, що "невідомі" не пускають їх на засідання.

- Громадськості перешкоджають висловити свої думки, влада не хоче чути народ! - викрикують люди в залі.

До слова, у залі "яблуку ніде впасти".

А тим часом обласні обранці зайняли свої робочі місця. В залі зареєструвалося 59 депутатів. Почали працювати.

Голова Рівненської облради попросив депутатів взяти на сесію "по пару гривень"

Срд, 12/21/2016 - 16:06

На завершення президії, голова Рівненської облради Микола Драганчук попросив депутатів не змінюватися і взяти гроші не тільки на дорогу та кафе.

– Традиційно, наприкінці року на сесію Рівненської облради приходять гості. Цього року це будуть представники організації «Вітрила надії», які опікуються хворими на муковісцидоз. Торік ми зібрали 7 тисяч. Прошу приєднатися до благодійності і цього року, – зауважив Микола Драганчук.

Депутати Рівненської облради викликають міського голову Львова «на килим»

Срд, 12/21/2016 - 15:48

На президії Рівненської облради депутати вирішили розглянути звернення до Президента України, народних депутатів, Кабінету міністрів України та мера Львова Андрія Садового щодо припинення вивезення твердих побутових відходів із міста Львова на територію Рівненської області.

– Оскільки Андрій Садовий не з'явився на засідання екологічної комісії Рівненської облради, то пропоную запросити його чи його представників на сесію, яка відбудеться 23 грудня. Ситуація, що сталася – зовсім не смішна, – зауважив Олексій Бучинський.

Членів президії Рівненської облради стало більше

Срд, 12/21/2016 - 14:20

Оскільки на минулій сесії Рівненської облради було оголошено про створення депутатської групи «розвиток громад», то відтепер до президії Рівненської облради входить 20 осіб.

– Сьогодні депутатську групу «розвиток громад» представляє Юрій Шарманський, – повідомив голова Рівненської облради Микола Драганчук.

Всього на засідання прийшло 14 представників депутатських фракцій.

Мене важко переконати, але переконали, — голова Рівненської облради про «бурштинові» рішення сесії

Суб, 11/05/2016 - 11:35

У п’ятницю, 4 жовтня, депутати Рівненської обласної ради рішенням сесії погодили надання надр у користування ТОВ «Ред.Мет» та ТОВ «Інвест-8 » з метою видобування бурштину на ділянках в Дубровицькому та Володимирецькому районах. Ці рішення далися депутатам не легко. І з громадськістю сперичалися, і шарпанину влаштували, і на переву ходили. Та все ж проголосували.

Скандальний екс-голова Рівненської облради хоче в комісію

Пон, 10/31/2016 - 14:13

На засіданні екологічної комісії Рівненської обласної ради керуючий справами апарату ради Богдан Сологуб озвучив проект рішення, відповідно до якого депутата Володимира Ковальчука пропонується включити до складу комісії. Однак, голова комісії завагався та поки своє бачення щодо цього не озвучив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Бурштинові» підприємства через суд хочуть отримати дозволи на землю Рівненщини

На медицину Рівненщини планують виділити додатково мільйон гривень

Срд, 10/26/2016 - 17:53

Понад 1 мільйон гривень з обласного бюджету планують додатково спрямувати на охорону здоров’я.

Микола Драганчук — голова Рівненської облради. Принаймні поки що

Птн, 09/09/2016 - 15:27

Новий голова Рівненської обласної ради поки не писатиме заяву з посади. Про це він заявив на брифінгу сьогодні. Нагадаємо, вчора після його обрання з’явилася інформація, що від керівництва ВО «Батьківщина» телефонували йому з вимогою піти з посади. Окрім того, буцімто на політраді партії звільнили голову обласної організації «Батьківщини» Миколу Кучерука. Однак, керівник депутатського корпусу розповів, що глава політсили Юлія Тимошенко ні йому, ні Кучеруку особисто нічого не говорила.

Сторінки

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.