обласна бібліотека

Сьогодні у Рівному презентують фотовиставку Олексія Фурмана «Життя після поранення»

Срд, 09/13/2017 - 10:24

Сьогодні, 13 вересня, о 14:00 в приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться презентація фотовиставки українського документаліста, фотографа Олексія Фурмана «Життя після поранення». Проект присвячений молодим українським військовим, які отримали важкі поранення під час війни на Сході України, і  концентрується на їх адаптації до мирного життя після повернення додому.

У Рівному презентують виставку художниці-аматорки Людмили Петльованої

Чтв, 09/07/2017 - 16:06

В понеділок, 11 вересня, о 16:00, у відділі мистецтв Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться відкриття персональної виставки живопису, рівненської художниці-аматора Людмили Петльованої.

Художниця за фахом є конструктором швейного виробництва, очолювала власне підприємство – ательє індивідуального пошиття одягу у Рівному. У 2005 році стала переможницею у конкурсі «Жінка року». Сфера її інтересів – це йога, велоспорт, плавання, любить природу, рух і пізнання всього нового.

Рівнян запрошують на творчу зустріч із українською письменницею

Втр, 05/23/2017 - 10:16

Сьогодні, 23 травня о 13:30 у «Світлиці» Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (вул. Короленка, 6) відбудеться творча зустріч з українською письменницею, творцем слова, ліричної та духовної пісні Зоєю Стрихарчук.

Під час заходу будуть перегорнуті сторінки про життя і творчість Зої Романівни з демонстрацією відео та прозвучать її авторські пісні.

На творчу зустріч запрошуються усі шанувальники творчості Зої Стрихарчук, її колеги та друзі.

Організатори: Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека.

Вхід вільний.

У Рівненській обласній книгозбірні з’явилася Біблія для сліпих

Чтв, 04/06/2017 - 11:31

Книжок для сліпих на Рівненщині – обмаль. Нині ж фонди Рівненської наукової обласної бібліотеки поповнились цінним виданням – Біблією, написаною шрифтом Брайля. Подарунок книгозбірні зробив ректор Рівненської духовної семінарії та академії християн віри євангельської Олександр Третяк. Видання містить Євангелія від святого Матвія, святого Марка, святого Луки та святого Івана російською мовою.

Сьогодні Наталія Демедюк презентує рівнянам свої «Сім кРоків»

Чтв, 02/16/2017 - 10:02

Сьогодні, 16 лютого, о 15:00, у Рівненській обласній бібліотеці відбудеться презентація збірки поезій Наталії Демедюк «Сім кРоків». Авторка ділиться зі своїм читачем здобутим життєвим досвідом, болісним оптимізмом, вірою і любов’ю до життя, яка не дозволяє зупинитись на півдорозі! Сучасна лірика рівненської поетеси захоплює читача з перших рядків і не залишає байдужим нікого. 

На вас чекає інтерактивне спілкування, автограф-сесія, а також фото на пам’ять. Авторські твори звучатимуть під акомпанемент флейти (А. Власюк). 

У Рівному презентують книгу про митрополита Андрея Шептицького

Пон, 10/10/2016 - 15:23

В середу, 12 жовтня, о 15:00 у Рівненській обласній бібліотеці відбудеться презентація книги «Митрополит» прозаїка, публіциста, члена Національної спілки письменників України Миколи Оттова.

Видання присвячене пам’яті видатної особистості, народного духівника, будівничого Української церкви Митрополита Галицького Андрея Шептицького. Автор розповідає про важкий життєвий шлях Шептицького, пройдений ним від дитинства до останнього свого подиху.

Справжній козак вчив рівнян ходити босоніж по склу та лягати на цвяхи (ФОТОФАКТ)

Пон, 10/03/2016 - 17:14

У Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася зустріч зі справжнім українським козаком Петром Велінцем. Зустріч з неординарною людиною відбулася в рамках проекту «Жива книга. Людина-сенсація».

У залі бібліотеки був аншлаг. Екстримальні трюки, зокрема, ходіння босоніж по битому склу та лягання оголеною спиною на гострі цвяхи, викликали неабияке захоплення у глядачів. 

Американці подарували рівнянам "магічну" технологію (ФОТО)

Срд, 09/07/2016 - 18:03

Головна книгозбірня Рівного отримала сучасний 3D-принтер, який дозволить всім бажаючим безкоштовно освоїти  моделювання та новітній тривимірний друк. Придбання унікального пристрою стало можливим завдяки партнерству інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» з Посольством США в Україні. Новинка коштує близько трьох тисяч доларів. Ще тисячу доларів американці виділили на розвиток програми та закупівлю матеріалів.

Рівнян безкоштовно консультуватимуть щодо шлюбів і розлучень

Втр, 08/02/2016 - 14:46

У Рівненській обласній бібліотеці можна безкоштовно отримати консультацію з приводу укладання шлюбів, розлучень та нарахування аліментів. На всі правові питання на тему «Сімейні правовідносини» відповідь нададуть адвокати, які співпрацюють з Рівненським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Консультація в рамках циклу відеоконференцій «Твоє право» відбудеться у приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки 10 серпня 2016 року.

Початок о 14 год.

Вхід вільний.

Рівнян запрошують на безкоштовні екскурсії старовинним містом

Птн, 07/15/2016 - 17:13

Щонеділі Рівненська обласна бібліотека пропонує гостям та мешканцям міста безкоштовні екскурсії старовинними вулицями Рівного.

Оглядові пішохідні прогулянки дадуть прекрасну можливість, не жертвуючи роботою, дізнатися багато чого нового про місто, в якому виріс або мріяв побувати!

Отож, щонеділі, о 13-й год. на усіх бажаючих відвідати екскурсію чекають біля фонтану Рівненської обласної бібліотеки (вул. Короленка, 6).

Цієї неділі, 17 липня відбудеться знайомство з вул.16 Липня, 24 липня – у програмі вул.Драгоманова, 31 липня – екскурсія «Сакральні споруди м.Рівне».

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.