новорічний ранок

Новорічний ранок у дружній родині Льонокомбінату: і працюємо, і відпочиваємо разом

Чтв, 01/04/2018 - 15:30

У перші дні нового року Рівненський льонокомбінат підготував гарне свято для діток своїх працівників – казкову виставу та новорічний ранок. На сцені Рівненського міського палацу дітей та молоді для малечі показали стару добру казку «Принцеса на горошині», після чого дітлахів розважали танцями та музикою, а наостанок кожен малюк отримав солодкі подарунки.

Міський голова Рівного порадував дітлахів цукерками (ФОТО)

Пон, 01/09/2017 - 12:55

Вчора, 8 січня у Рівненському театрі ляльок відбулася традиційне новорічне дитяче свято під патронатом міського голови Рівного. Дітей та їх батьків чекало інтерактивне дійство з двох частин. Спершу ігри та розваги біля ялинки з несподіваними персонажами, а потім у вигляді продовження казкова вистава під назвою "Новий ку-ку-Рік". Наприкінці, всі маленькі гості лялькового театру отримали солодкі подарунки.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.