нове обладнання

Рівненські лікарі знайомились із найсучаснішим діагностичним обладнанням

Суб, 10/07/2017 - 14:35

Команда спеціалістів Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені Віктора Поліщука взяла участь у 26-й Міжнародній медичній виставці «Охорона здоров'я - 2017», яка проходила з 3-5 жовтня у Міжнародному виставковому центрі в Києві.

Медики з Рівненського діагностичного центру щорічно відвідують цю виставку вже впродовж 15 років. Участь у заході такого рівня не тільки дозволяє ознайомлюватися з найсучаснішими новинками науки і техніки в галузі діагностики, а й розвивати партнерські зв’язки з лікарями з усіх регіонів України та з-за кордону.

У Рівненській обласній лікарні готуються зустрічати нове обладнання

Срд, 09/06/2017 - 16:01

26 одиниць сучасного кардіологічного обладнання на загальну суму майже 8 мільйонів гривень незабаром має зявитися у відділенні інтервенційної радіології обласної лікарні. Це стало можливим завдяки реалізації на Рівненщині проекту Світового банку, яким, окрім іншого, передбачається створення серцево-судинного центру на базі цього відділення.

Велетенська фарбувальна машина прибула на Рівненський льонокомбінат

Втр, 07/25/2017 - 15:11

Льонокомбінат поповнився ще однією одиницею надсучасного високотехнологічного обладнання європейського зразка. На виробництво прибула нова фарбувальна машина від німецької компанії THIES. На сьогодні це найпотужніша фарбувальна машина підприємства, розрахована на 1600 кг тканини. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перші українські джинси у Рівному створюватимуть на найкращому італійському обладнанні

Вітчизняний ринок в очікуванні нового продукту від Рівненського льонокомбінату

Птн, 07/14/2017 - 15:40

Рівненський льонокомбінат уже на самому старті запуску виробництва джинсів. Напередодні на підприємстві розвантажили заключну партію машин виробництва італійської компанії «Tonello», лідера ринку обладнання для обробки джинсів. Одразу три фури з новітнім обладнанням прибули на Льонокомбінат, уже невдовзі розпочнеться його монтаж та випробування.

Рівненський льонокомбінат продовжує нарощувати потужності

Птн, 06/23/2017 - 13:12

Рівненський льонокомбінат продовжує нарощувати виробничі потужності. Промисловий гігант знову закупив нове обладнання. Його вже розвантажили і розпочали монтувати. Вже незабаром підприємство зможе виготовляти ще більше тканини, її якість знову підвищиться, а також на виробництві додасться робочих місць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Представники відомого японського бренду вивчають рівненське виробництво

В Рівненській ДЮСШ №1 провели ремонт та закупили нове обладнання

Втр, 09/06/2016 - 10:33

Рівненська ДЮСШ №1, де займаються місцеві гімнасти та фрістайлісти, дочекалася оновлення. Зокрема, капітальний ремонт коридору спортивної школи коштував місту 203564 грн.

Окрім цього, було придбано інвентар та обладнання (місток гімнастичний, акробатична доріжка, канат для лазіння, каремати (10 шт.), килимове покриття (18 м2), мат страхувальний для гімнастичного містка, лави дерев’яні (5 шт.) та обтяжувачі (8 шт.) на загальну суму 197625 грн.

Вперше в Україні: на Рівненському льонокомбінаті запускають виробництво махри та плюшу

Птн, 04/01/2016 - 11:15

Найбільше вітчизняне текстильне підприємство продовжує стрімко розвиватися. Технічні потужності Рівненського льонокомбінату постійно поновлюються сучасним обладнанням від найкращих світових виробників. Так, нещодавно підприємство придбало нові сучасні фарбувальні та в'язальні машини. Завдяки цьому не лише покращиться та зросте якість текстильної продукції, але й у Рівному відтепер робитимуть новий вид полотна, який до цього в Україні ще ніхто не виробляв.

Замість «Bentley» власник Рівненського льонокомбінату придбав нове обладнання для виробництва

Птн, 11/06/2015 - 14:45

На Рівненському льонокомбінаті завжди знають, як зробити правильний вибір. У вересні цього року власник підприємства Олег Червонюк відвідав автомобільну виставку в місті Франкфурт-на-Майні в Німеччині. Там було представлено чимало новітніх моделей автомобілів, якісної автотехніки світових брендів, зокрема, і авто «преміум» класу. Невдовзі у соцмережах з’явилося фото Олега Червонюка за кермом розкішного авто марки «Bentley», а під ним коментар, що помріяти ніколи не гріх, та й мрії інколи здійснюються, якщо наполегливо працювати.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.