місто

На Хакатоні у Рівному зустрінуться креативні виробники та підприємці

Срд, 10/11/2017 - 12:38

З 13 по 15 жовтня у Рівному відбуватиметься Хакатон – триденний брейнстормінг для творчих команд, які прагнуть знайти і випробувати нові ідеї для розвитку креативного підприємництва у міському середовищі.

Запрошені як учасники з власними креативними ідеями, так і ті, хто хоче обговорити чи доповнити ідеї інших учасників. За час хакатону проекти пройдуть шлях від ідеї до прототипу. Міжнародні та вітчизняні експерти з креативних індустрій у ролі менторів допоможуть подолати цей шлях максимально ефективно і швидко.

Стало відомо скільки Рівне за місяць заробило на виданих у ЦНАПі паспортах (ІНФОГРАФІКА)

Птн, 09/08/2017 - 16:16

За серпень цього року найбільше коштів ЦНАП отримав за надання паспортних послуг. Видачу паспортів – як закордонних, так і внутрішніх українських, у тому числі у формі пластикової ІD-картки – у рівненському ЦНАПі почали з липня.

За надані адміністративні послуги Рівненським регіональним центром надання адміністративних послуг до бюджету Рівного надійшло понад 1,019 мільйона гривень.

План на мільйон: львів’яни збираються підписати угоду з Рівнерадою вже наступного тижня

Срд, 08/02/2017 - 14:00

Нагадаємо, близько півтора роки тому фахівці львівської фірми «Укрзахідпроектреставрація» на замовлення Рівнеради приступили до розробки історико-архітектурного плану Рівного. Та коли місцеві активісти вирішили поцікавитися, на якій стадії виготовлення такого важливого документу, з’ясували, що вся робота призупинилася. «Немає грошей – не буде роботи», – пояснили львівські експерти. Виявляється, профінансувавши перший етап робіт – 450 тисяч гривень – Рівне не поспішає дофінансовувати другий (ще 500 тисяч гривень).

Рівне заборгувало «Укртелекому» 1,6 мільйона гривень?

Втр, 03/07/2017 - 16:08

До Рівненської міської ради надійшов лист від ПАТ «Укртелеком» із проханням компенсувати підприємству понад 1,6 мільйона гривень. Саме на таку суму, за даними підприємства, у 2015 та 2016 роках «наговорили» мешканці Рівного, які користуються пільгами на послуги зв’язку. В «Укртелекомі» зауважують, що у таких містах як-от: Луцьк, Хмельницький, Тернопіль, Львів затрати підприємству компенсували.

Будівництво на Рівненщині: цікаві числа та факти

Втр, 08/09/2016 - 10:15

За даними Головного управлінні статистики у Рівненській області, у селах за період січень-червень збудовано понад 45 тисяч метрів квадратних житла, натомість у містах краю тільки трохи більше 37 тисяч.

Загалом за січень–березнень в експлуатацію прийнято майже 650 квартир. При цьому якщо в сільській місцевості середній розмір квартири становить 129,5 м2, то у містах - 124 м2.

Рівне бореться за звання найкрасивішого міста України

Срд, 07/20/2016 - 15:49

Місто Рівне бере участь у всеукраїнському голосуванні «Найкрасивіше місто в Україні». У списку конкурсантів не лише обласні центри, але й найцікавіші міста нашої мальовничої країни. Голосування проходить на сайті: http://mista.vsemisto.info/

Рівне на сайті описане, як «приголомшливе місто з унікальною, захоплюючою і яскравою історією. Воно настільки колоритне, багатогранне і цікаве завжди як гостям міста, так і його корінним жителям.»

На ремонт рівненської лікарні гроші виділяти не поспішають: чекають «поклонів» і реформ

Втр, 03/22/2016 - 10:35

Кілька років поспіль в інфекційному відділенні Рівненської міської лікарні не можуть завершити капітальний ремонт. Ще у 2011 році фахівці розробили проектно-кошторисну документацію, пізніше навіть кошти виділяли, проте далі цього справа не пішла – гроші закінчилися. На завершення розпочатої справи необхідно ще 549 тисяч гривень. Сума ніби й не велика, враховуючи те, що у відділенні лікують як міських жителів, так і мешканців області, та медики її випросити ніяк не можуть. Міські управлінці переконані, хоч будівля на балансі міста, гроші на ремонти повинна виділяти і область.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.