«Мистецька хуртовина»

«Мистецька хуртовина-2018»: у Рівному унікальна виставка різдвяних дзвіночків

Птн, 01/05/2018 - 15:21

У передчутті Різдвяних свят 3 січня у Виставковій залі Міського будинку культури відкрилася традиційна виставка новорічно-різдвяних виробів від майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Оскільки цьогорічною темою «Мистецької хуртовини» є різдвяні дзвіночки, то зала буквально задзвеніла десятками кольорових дзвоників, в кожному з яких - частинка душі майстра.

Завтра у Рівному відкриється унікальна виставка різдвяних дзвіночків

Втр, 01/02/2018 - 11:57

3 січня о 15:00 у Виставковій залі МБК відбудеться відкриття традиційної виставки новорічно-різдвяних виробів «Мистецька хуртовина». За доброю традицією цьогоріч виставка також буде тематичною - тож на гостей чекає найрізноманітніша колекція різдвяних дзвіночків. Вони задзвенять як у металі, так і в дереві, красуватимуться у витинанках та на листівках, вражатимуть у кераміці, лозі та багатьох інших природних матеріалах.

Рівнян запрошують на виставку новорічної атрибутики

Пон, 12/05/2016 - 12:44

6 грудня о 16:00 у Виставковій залі Міського будинку культури відбудеться відкриття першої новорічно-різдвяної виставки «Мистецька хуртовина». МБК готує для вас чудову нагоду насолодитися новорічно-різдвяними виробами від майстрів народного мистецтва та побачити на власні очі, як створюються ці маленькі дива.

«Мистецька хуртовина» запрошує рівнян послухати колядки та щедрівки

Суб, 01/09/2016 - 09:28

Цієї неділі, 10 січня о 15:00 у Виставковій залі Міського Будинку Культури на всі лади лунатимуть українські колядки.

Традиційно, в рамках проекту «Мистецька хуртовина», звучатимуть різдвяні піснеспіви у виконанні найкращих колективів міста — народного аматорського хору «ВЕРЕС» та народного вокально-інструментального тріо «СРІБНА ТЕРЦІЯ».

Свято Різдва Христового посідає особливе місце в наших серцях. Щороку Вифлеємська зірка сповіщає про народження Сина Божого, а про звістку цю люди оповідають колядками, які дбало передаються з покоління в покоління.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.