Миронюк

У Рівному водії-хами, бо дороги мають ями?

Чтв, 12/07/2017 - 09:37

Нещодавно у Рівному за круглим столом зібралися працівники відділу безпеки дорожнього руху, представники міського управління транспорту та зв'язку, управління інфраструктури, Укртрансбезпеки та перевізники. Говорили про стан громадського транспорту в області, підготовку до зими, про аварійність на дорогах… Згадували і про хамське ставлення окремих водіїв до пасажирів та «перевізників-інкасаторів». Але конструктивного діалогу, на жаль, не вийшло. Спілкування зводилося до взаємних звинувачень. На що скаржаться перевізники, чули наші журналісти.

Водіїв, які образили сім'ї учасників АТО, звільнили

Чтв, 11/30/2017 - 11:03

Кілька днів тому на рівненських маршрутах №49 та №51 водії відмовилися безкоштовно перевозити членів родин учасників АТО. За словами начальника міського управління транспорту Віталія Миронюка, наразі цих водіїв звільнено.

- Разом з тим ми направили рекомендаційні листи іншим перевізником не приймати на роботу цих водіїв. Нехай шукають собі іншу роботу, а не у сфері транспорту. От, наприклад, триває набір в АТО. Нехай спробують цього хліба, - заявив Миронюк.

До слова, Рівне має трьох Героїв Небесної сотні та 19 загиблих учасників АТО.

Революції не буде, - головний рівненський «транспортник» про нові тролейбуси

Птн, 09/08/2017 - 14:55

Начальник управління транспорту Рівненського виконавчого комітету Віталій Миронюк розповів про закупівлю нового і не дуже нового транспорту. За його словами, незабаром у місто доставлять шість нових тролейбусів.

У Рівному «висадять» сонячні дерева

Втр, 08/22/2017 - 15:03

Фото ілюстративне 

Вже в перших числах вересня у місті Рівне, в рамках реалізації проектів Громадського бюджету 2016 року, встановлять так звані сонячні дерева.

- Це сонячні панелі на стилізованих під дерева підставках для зарядки мобільних телефонів. планшетів, ноутбуків. Розташуємо їх на прохання автора на Лебединці, на майдані Незалежності та автовокзалі «Чайка», - розповів начальник управління транспорту Віталій Миронюк.

На купівлю тролейбусів для Рівного пропонують виділити вдвічі більше ніж торік

Втр, 02/21/2017 - 17:04

На засіданні комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, розвитку місцевого самоврядування депутати розглянули проект рішення «Про внесення змін до Програми розвитку міського електротранспорту Рівного на 2016 – 2020 роки». В проекті пропонується суми фінансування збільшити вдвічі: з 30 мільйонів гривень до 60.

У Рівному почнуть рахувати пасажирів маршруток, щоб не піднімати вартість проїзду

Птн, 02/10/2017 - 15:24

На підставі розрахунків, поданих перевізниками, працівники управління транспорту і зв’язку Рівненської міської ради розробила проект регуляторного акта «Про встановлення тарифу на проїзд  міським автомобільним транспортом загального користування». Відповідно до нього, у міських маршрутках пропонується збільшити вартість проїзду на 1 гривню (з 3 до 4 грн). За роз’ясненнями начальника управління Віталія Миронюка, цей проект повинен пройти обговорення, і лише після цього, в першій декаді березня, подадуть його на розгляд членів міськвиконкому.

Рівненська «розумна зупинка» знову дала збій: викликали майстрів із сусідньої області

Срд, 09/28/2016 - 15:52

 

 До рівненської «розумної зупинки » викликали майстрів із сусідньої області

Тільки-но вчора, 27 вересня, відбулося офіційне відкриття, так званих, розумних зупинок, як вже сьогодні знадобилася допомога майстрів. Насправді, про перші збої в роботі зупинок рівняни почали повідомляти вчора ввечері. Тоді працівникам управління транспорту в он-лайн режимі вдалося усунути несправності. Та вже сьогодні, після обіду електронне табло тролейбусної зупинки на площі Театральна, погасло.

Рівненській «розумній» зупинці не вистачає потужності?

Чтв, 09/08/2016 - 15:28

За словами начальника управління транспорту та зв’язку Рівненської міської ради Віталія Миронюка, робота зі встановлення трьох «розумних» зупинок в місті (дві на Театральній площі і одна в районі Луцького кільця) завершиться вже наступного тижня. Але після цього якийсь час вони працюватимуть у тестовому режимі.

На перевезення пільговиків у Рівному не вистачає близько 13 мільйонів гривень

Втр, 04/26/2016 - 10:25

У березні студенти рівненського транспортного коледжу і НУВГП намагалися порахувати скільки осіб користується тролейбусами. Визначали й кількість пільговиків.

Згідно з результатами, 62 тролейбуси, які курсують містом, щоденно перевозять близько пятдесяти тисяч пільговиків. За словами начальника міського управління транспорту та зв'язку Вітялія Миронюка, на кожних десять пасажирів, які платять за проїзд, припадає 14, які користуються транспортними послугами безкоштовно.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.