Микола Драганчук

Гості з Німеччини привезли на Рівненщину музичні інструменти, літературу та історичні документи

Суб, 08/12/2017 - 10:13

Голова Рівненської обласної ради Микола Драганчук разом із головою постійної комісії з питань гуманітарної політики облради Аллою Черній зустрілися з гостями з Німеччини, предки яких мешкали на Волині: головою товариства «Співдружність. Мочулки» Вальтером Манцом, представником Міністерства освіти Німеччини Мештхільд Вальсдорф, головою товариства «Земляцтво Вісла Варта» Доктором Мартіном Шпрунгалом та його заступником Лютером Якобі.

Директора рівненського аеропорту депутати звільнятимуть 17 березня

Чтв, 03/02/2017 - 11:11

Голова Рівненської облради Микола Драганчук своїм розпорядженням від 1 березня 2017 року відсторонив від посади директора ОКП «Міжнародний аеропорт Рівне» Ігора Насинюка через порушення, виявлені на підприємстві Держаудитслужбою.

Розпорядження голови облради про звільнення керівника аеропорту ще мають затвердити обласні обранці під час чергової сесії, яка відбудеться 17 березня.

Голова Рівненської облради попросив депутатів взяти на сесію "по пару гривень"

Срд, 12/21/2016 - 16:06

На завершення президії, голова Рівненської облради Микола Драганчук попросив депутатів не змінюватися і взяти гроші не тільки на дорогу та кафе.

– Традиційно, наприкінці року на сесію Рівненської облради приходять гості. Цього року це будуть представники організації «Вітрила надії», які опікуються хворими на муковісцидоз. Торік ми зібрали 7 тисяч. Прошу приєднатися до благодійності і цього року, – зауважив Микола Драганчук.

Щойно обраний голова Рівненської облради не пробуде на посаді й доби: скандал у "Батьківщині"

Чтв, 09/08/2016 - 15:01

Тільки-но на сесії Рівненської облради шляхом голосування головою облради обрали Миколу Драганчука, як в кулуарах почали поговорювати про те, що вже завтра посада голови облради знову буде вакантна. Сам же новий голова заявив, що обдумує свої подальші кроки, але натякнув, що завтра журналітам розповість більше.

На посаду голови Рівненської облради досі немає жодної кандидатури

Втр, 09/06/2016 - 15:02

Президія Рівненської обласної ради проголосувала за внесення у порядок денний найближчого засідання депутатського корпусу питання щодо обрання очільника облради. Разом з тим, аби сесія не "перетворилася на балаган" депутати вирішили, що обиратимуть голову в кінці засідання. 

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.