Микола Бендюк

Рівненський історик розповів, як йому перешкоджали працювати над образом князя Костянтина Острозького

Пон, 09/11/2017 - 12:39

У рамках відзначення 503-ї річниці Перемоги у Битві під Оршею, у Рівненському краєзнавчому музеї відбулася презентація портрета великого воєводи князя Костянтина Острозького, який був написаний на прохання Миколи Бендюка столичним художником-іконописцем Юрієм Нікітіним. Портрет є по-своєму унікальним, адже являє собою достеменну копію портрету 1579 року, який знаходиться в Острозькому замку і до цього часу датувався початком ХХ століття.

Рівненський мистецтвознавець розповів детективну історію з портретом князя Острозького

Суб, 09/09/2017 - 16:19

У рамках відзначення 503-ї річниці Пермоги у Битві під Оршею у Рівненському краєзнавчому музеї презентували портрет полководця Костянтина Острозького пера столичного художника Юрія Нікітіна та історичну розвідку Миколи Бендюка «Великий гетьман князь Костянтин Іванович Острозький». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному презентували «Камінь спотикання», присвячений Перемозі в Битві під Оршею

У Рівному презентували «Камінь спотикання», присвячений Перемозі в Битві під Оршею

Суб, 09/09/2017 - 15:25

В рамках проекту «Рівне – місто унікальних подій» у Рівненському краєзнавчому музеї відзначили 503-ю річницю перемоги у битві під Оршею. Під час заходу було презентовано металеву пам’ятну дошку «Перемога в Битві під Оршею», яку незабаром буде вкарбовано на подвір’ї музею, а також портрет полководця Костянтина Острозького та історичну розвідку Миколи Бендюка «Великий гетьман князь Костянтин Іванович Острозький».

Унікальну ікону з рівненським корінням презентували в рамках проекту «Війномир’я»

Втр, 08/22/2017 - 18:48

В рамках проекту «Війномир’я» рівненського фотохудожника Олександра Харвата, який представив портрети воїнів з передової лінії фронту, у краєзнавчому музеї відбулася презентація та освячення авторської ікони столичного художника Юрія Нікітіна «Богородиця військова».

Ікона у стислі терміни була написана спеціально для проекту і містить зображення реальних історичних осіб, пов’язаних з Рівненщиною.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.