міграційна служба

У Рівному діткам з особливими потребами оформлюють ID-картки

Чтв, 12/07/2017 - 11:34

Сьогодні в Управлінні Державної міграційної служби в Рівненській області оформлюють ID-картки десяти вихованцям Рівненського реабілітаційно-навчального центру "Особлива дитина".

Колектив Управління вже більше десяти років опікується вихованцями унікального закладу та завжди відгукується на прохання діток з особливими потребами про допомогу в оформленні паспортів.

Ювілейне громадянство України на Рівненщині отримав юнак з лаоським корінням

Пон, 11/27/2017 - 16:37

Сьогодні Державна міграційна служба у Рівненській області видала ювілейну, тисячну довідку про громадянство в своїй історії. Обласний підрозділ письмово підтвердив громадянство України 14-річному Богдану Пхосалі, тато якого є вихідцем з Лаосу, а мама українкою. На офіційне вручення довідки юнак прийшов разом зі своїм батьком Сайсамоном Пхосалі.

Рівняни можуть слідкувати за станом виготовлення біометричного паспорта онлайн

Чтв, 10/05/2017 - 16:44

Із запровадженням безвізу на Рівненщині різко зросла кількість бажаючих виготовити закордонний паспорт. Тільки у вересні міграційна служба Рівненщини прийняла документи від 11 тисяч  громадян.

Загалом із початку року оформлено понад 82 тисячі закордонних паспортів. Для порівняння, у 2016 році за цей період оформлено 42 тисячі, а у 2015 році – 32 тисячі документів.

Аномальний безвіз: рівняни масово побігли за біометричними паспортами

Птн, 07/21/2017 - 17:18

З моменту запровадження для України безвізового режиму з Євросоюзом минуло більше місяця. На масовий відтік населення за кордон це не вплинуло, однак українці в «авральному порядку» почали поспішати виготовляти біометричні закордонні паспорти, створюючи велике навантаження на роботу поліграфкомбінату, який виготовляє документи. Про це сьогодні розповіла начальниця управління ДМС України в Рівненській області Лілія Драпчинська.

Привіт, безвіз! У травні рівняни виготовили рекордну кількість біометричних паспортів

Втр, 05/30/2017 - 12:32

Рівняни, що подорожують до Європи, відраховують останні дні до 11 червня – історичного моменту, коли українці зможуть відвідувати країни Євросоюзу без візових документів. Нагадаємо, 17 травня цього року в Стразбурзі була підписана угода про надання Україні безвізового режиму з ЄС.

Незважаючи на істотне нововведення, існує ряд умов, яких мають дотримуватись подорожуючі. Детальніше з цими умовами можна ознайомитись тут.

Рівняни можуть скористатися новим онлайн-сервісом від міграційної служби

Птн, 04/07/2017 - 11:29

Вчора, 6 квітня, відбулася презентація нового онлайн-сервісу перевірки за базами недійсних документів за участю Голови Державної міграційної служби України Максима Соколюка.

За допомогою нового онлайн-сервісу можна швидко та безкоштовно зробити перевірку у базах даних – недійсних, викрадених або втрачених паспортів міграційної служби та Міністерства внутрішніх справ.

Онлайн-сервісом можна скористатися за адресою: http://nd.dmsu.gov.ua/

Разом з тим, зайшовши на сайт ДМС розміщено послуги:

Рівняни перейшли з паперових на пластикові паспорти

Суб, 03/18/2017 - 12:51

Мешканці Рівненщини поступово звикають до документів нового зразка – пластикових ID-карток. Основна їх відмінність від старих паспортів-книжечок в тому, що на нових документах записуються біометричні дані власника. Проте міняти старі паспорти на нові не обов’язково. ID-картку отримують в першу чергу молоді люди, які оформлюють перший в житті паспорт.

«Вісім років тому я спалив свій паспорт» - біля міграційної служби рівнянам погрожують "силами зла"

Чтв, 10/06/2016 - 11:29

Біля Управління Державної міграційної служби України у Рівненській області сидить чоловік і закликає рівнян не виготовляти паспорти нового зразка. Мовляв, все це "підступ злих сил".

- Разом із відбитками пальців людям встромлятимуть чіп, а на лоб таємно набиватимуть татуювання із трьома шістками. Тим, хто вже виготовив ці паспорти, нічого не лишається, як до самої смерті годувати голубів, щоб вони вимолювали їм у Господа прощення, - страхає рівнян чоловік, який називає себе рабом Божим Олександром.

Біля міграційної служби юні рівняни провели благодійний ярмарок (ФОТО)

Втр, 08/23/2016 - 18:13

Управління Державної міграційної служби в Рівненській області вдруге провело благодійний ярмарок, метою якого є збір коштів на лікування для важкохворої дівчинки із Зарічного. Безпосередніми ініціаторами проведення подібної акції є працівники установи та їхні діти, які власноруч виготовили різноманітні вироби та спекли ласощі.

На Рівненщину привело кохання: грузин отримав український паспорт

Птн, 06/24/2016 - 16:47

Сьогодні звичайний грузин абхазького походження офіційно став громадянином України. Бадрі Рігвава вже майже десять років мешкає в Україні, в місті Сарни і тепер має право називати себе українцем.

В 2006 році Бадрі вперше приїхав в нашу країну, в гості до своїх рідних. Пробув тут три місяці, але змушений був повернутися на батьківщину, в Грузію. Життєва доля змусила Бадрі Рігваву достатньо подорожувати, але врешті він зумів знайти себе саме в нашій державі.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.