медицина

Що рівнянам слід знати про зміни у медицині

Птн, 01/05/2018 - 14:31

Минулого тижня Президент України Петро Порошенко підписав Закон, що дав старт медичній реформі. Зокрема, основне завдання на І півріччя 2018 — реорганізувати заклади первинної медичної допомоги з бюджетних установ на комунальні некомерційні підприємства. Іншими словами — автономізуватися.

Автономізація — це обов’язкова умова, оскільки тільки медичні заклади у статусі комунальних некомерційних підприємств зможуть укласти договори з Національною службою здоров’я України та отримувати пряме фінансування за надані послуги з Державного бюджету.

Що зміниться для рівнян в новому році: ціни, тарифи, зарплати, автомобілі

Чтв, 01/04/2018 - 14:23

З 2018 року в Україні набуває чинності низка законів, указів і постанов. Зокрема, зросте середня зарплата, але також виростуть платіжки за електрику і телефонію. Нас привчатимуть до сортування сміття, а ще їздити по безвізу в 85 країн. Про основні зміни дізнавалися журналісти сайту ГОЛОСНО.

Зарплати і пенсії

Рівненська обласна лікарня продовжує отримувати сучасне обладнання

Птн, 12/29/2017 - 14:51

Чергову партію обладнання, закупленого в рамках реалізації проекту Світового банку «Покращення охорони здоров’я на службі у людей», отримав серцево-судинний центр, що функціонує в Рівненській обласній лікарні.

Цього разу центр отримав обладнання, яке використовуватиметься для моніторингу стану пацієнта до та після операції.

Зокрема, за словами керівника групи впровадження проекту на Рівненщині Сергія Рибачка, в рамках реалізації проекту до обласної лікарні було поставлено 22 одиниці надсучасної техніки європейського зразка. Уся вона готова до використання в роботі центру.

Працівники рівненської "швидкої" отримали новий спецодяг

Чтв, 12/28/2017 - 16:25

Сьогодні працівники Рівненської станції ЕМД Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримали дев’яносто комплектів зимового спецодягу. За словами лікарів та фельдшерів таке оновлення відбулося вперше за останні п’ятнадцять років, а новий одяг набагато тепліший та комфортніший для роботи в умовах зими, аніж демісезонні куртки попереднього зразка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Рівненщини на Схід відправили авто для евакуації загиблих

Невдовзі на Рівненщині запрацює унікальний кардіоваскулярний сканер

Срд, 12/27/2017 - 11:51

В обласній лікарні з лютого 2018-го запрацює унікальний кардіоваскулярний сканер

Жителям Рівненщини не потрібно буде їздити до столиці для обстеження серця на кардіоваскулярному сканері. Завдяки реалізації в області проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» для серцево-судинного центру, що функціонує в Рівненській обласній лікарні, придбали надсучасний сканер. Апатар є унікальним та істотно покращить діагностику захворювань серця.

Ще один кардіологічний центр відкриють на Рівненщині

Чтв, 12/21/2017 - 09:12

На Рівненщині вдалося розширити межі проекту Світового банку — зекономлені кошти підуть на відкриття кардіологічного центру в Сарнах. За словами начальника обласного управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Юрія Осіпчука, потреба у відкритті такого закладу викликана новітніми стандартами лікування серцево-судинних захворювань. Адже для ефективного лікування, приміром, інфаркту міокарда, згідно сучасних норм лікування, хворому потрібно надати допомогу протягом двох годин. Інакше починаються досить суттєві ускладнення.

Щоб відремонтувати рівненську лікарню, виділили понад мільйон гривень

Пон, 09/11/2017 - 15:40

Ремонт інфeкційного корпусу Рівненської міської лікарні триває не один рік. Відповідно до проектно-кошторисної документації (від 5 жовтня 2016 року), на завершення робіт необхідно було близько 3,5 мільйона гривень. Півмільйона місто виділяло раніше. Ще кілька сотень торік виділила Рівненська обласна рада, оскільки відділення виконує функції обласного.

Лікарні та аптеки Рівненщини: кульгають на публічність і раціональність витрат

Чтв, 06/22/2017 - 14:13

У грудні минулого року в Рівному стартував проект «Забезпечення ефективних медичних витрат». Відтоді, впродовж шести місяців, представники громадської організації «Центр суспільних дій «Сівітас» провели чимало досліджень. Вивчали, наскільки публічні медзаклади, зокрема в питанні оприлюднення залишків ліків, наскільки корисні населенню аптеки, що діють при лікарнях, а ще як та скільки економлять заклади охорони здоров’я на закупівлях. Про результати досліджень активісти розповіли журналістам.

«Не можемо дати достойно жити – мусимо дати достойно померти» – у Рівному планують відкрити дитячий хоспіс

Суб, 04/29/2017 - 09:50

У Рівному зібралися представники медичної галузі, щоб обговорити доцільність створення першого в Рівненській області хоспісу для дітей. Це заклад, де зможуть надавати якісну паліативну допомогу для невиліковних дітей в останні місяці або роки їхнього життя. Наразі в Україні функціонують лише два дитячих хоспіси – в місті Надвірна на Івано-Франківщині та Харкові.

Медицина Рівного отримала нового керівника

Птн, 03/03/2017 - 15:28

Рівненське міське управління охорони здоров’я очолить Віктор Іськів. До роботи він має приступити вже з наступного тижня. Донині Віктор Іськів працював заступником начальника відділу організаційної та лікувально-профілактичної роботи обласного управління охорони здоров’я та лікарем-травматологом обласної дитячої лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колектив рівненського аеропорту звільнився вслід за директором (ВІДЕО)

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.