Медична реформа

У Рівному прийняли бюжет на наступний рік - «щоб могли нормально жити»

Чтв, 12/21/2017 - 11:55

Сьогодні, 21 грудня, на сесії Рівнеради депутати врешті затвердили бюджет 2018 року. Якщо ситуація в країні не зміниться, то за словами міського голови Рівного Володимира Хомка, з таким бюджетом місто житиме «не гірше ніж у 2017 році, а може, й на декілька відсотків краще».

Рівнянам нагадали граничний термін укладання договорів із сімейними лікарями

Чтв, 11/02/2017 - 10:58

Начальник управління охорони здоров’я міста Рівне Віктор Іськів запевняє, що у наступному, 2018 році істотних змін в медичній галузі рівняни не відчують. Адже поки по суті відбувається реформація первинної ланки медицини.

- Лише з нового року все почне працювати. А вже  до кінця літа 2018 року рівняни зможуть заключити договори зі своїми дільничними або сімейними лікарями. Тож по суті люди разючих змін не відчують, - розмірковує начальник.

Завтра у Рівному говоритимуть про медичну реформу

Втр, 10/17/2017 - 17:32

Чи матимемо ми якісні послуги в наших лікарнях після реформи? Чи платитиме держава за лікування громадян?

Відповіді на ці запитання зможуть отримати усі, хто відвідає прес-конференцію про впровадження медичної реформи у Рівному завтра, 18 жовтня.

Так, представники влади, лікарі, експерти медичної галузі, фахівці з децентралізації та громадські діячі розкажуть про основні переваги реформування охорони здоров’я, що передбачені у законопроектах 6327 та 6604. Планується, що вони будуть проголосовані вже цього пленарного тижня народними депутатами.

У Рівному медики завалили «архітектора реформ» застереженнями

Суб, 07/22/2017 - 12:31

Чи буде реалізована медична реформа в Україні? Як навчитися на місцях ділити кошти на медицину? Чи дієздатні госпітальні ради? Ці та багато інших запитань озвучили учасники семінару на тему «Виклики та можливості, які несе медична реформа: госпітальні округи, первинна ланка охорони здоров’я», що відбувся 21 липня в приміщенні Рівненської ОДА.

Рівняни поставили під Верховною Радою хрести

Пон, 07/10/2017 - 16:15

Сьогодні під стінами Верховної Ради представники БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» поставили пам’ятник жертвам медичного популізму й вимагали від нардепів проголосувати законопроекти з медичної реформи до парламентських канікул, які розпочнуться з 14 липня.

Щоб медична реформа не була відкладена ще як мінімум на рік, вони з колегами з інших регіонів України та представниками інших пацієнтських організацій сьогодні розставили символічні хрести із розіп’ятими на них футболками з іменами померлих людей, які так і не дочекалися лікування чи стали жертвою лікарської помилки.

Що жителям Рівненщини варто знати про медичну реформу

Срд, 06/14/2017 - 17:58

Останнім часом поширюється багато міфів про медичну реформу. Тому Уряд зібрав десять найпопулярніших, аби роз'яснити зміни, які відбудуться з системою охорони здоров’я України, після того, як Парламент ухвалить урядові законопроекти

Міф 1. Медицина стане платною і дуже дорогою 

На Рівненщині працювали «агенти-реформатори»

Срд, 06/07/2017 - 17:59

Громадська організація «Центр UA» спільно з експертами коаліції Реанімаційний Пакет Реформ та представниками Міністерства охорони здоров’я продовжує Всеукраїнський тур «ЗміниТИ: взаємодія заради змін». Відвідуючи всі регіони України, на три дні «агенти» завітали й на Рівненщину. Кажуть, їздять країною для того, щоб почути та зібрати позиції представників найактивніших спільнот для розробки системних і незворотних змін. А ще в такий спосіб до процесу розробки і прийняття рішень намагаються залучити громадян, які будуть втілювати реформи на місцях.

Біля Рівненської ОДА обводять крейдою людські тіла (ФОТО)

Втр, 06/06/2017 - 10:20

Рівненщина приєдналася до Всеукраїнської пацієнтської акції «Година смерті». Поблизу Рівненської облдержадміністрації люди лежaть на землі, а їх силуети обводять крейдою. Таким чином aктивісти звертaють увагу на те, що щогодини від різних зaхворювань в Україні помирaє 67 людей. Реформа медицини може зупинити ці смерті та врятувaти тисячі українців.

Завтра у Рівному проведуть «Годину смерті» для нардепів

Пон, 06/05/2017 - 09:19

Завтра, 6 червня, рівнян запрошують взяти участь у Всеукраїнській пацієнтській акції «Година смерті». Під час акції у 55 містах України представники пацієнтських організацій та активісти звернуться до народних депутатів з вимогою підтримати медичну реформу в Україні та проголосувати пакет законопроектів за медичну реформу, поданий Урядом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівняни вийдуть на акцію, щоб підтримати медичну реформу

Рівняни вийдуть на акцію, щоб підтримати медичну реформу

Птн, 06/02/2017 - 09:35

Про це заявив заступник голови правління БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» Євген Баборикін під час публічного обговорення реформи системи охорони здоров’я в рамках всеукраїнського туру «ЗміниТИ». Обговорення затребуваної реформи відбулося у Рівному з ініціативи громадської організації «Центр UA», яка  спільно з експертами коаліції Реанімаційний Пакет Реформ та представниками Міністерства охорони здоров’я шукає підтримки реформи в регіонах України.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.