маленькі рівняни

Історії про маленьких рівнян, які чекають різдвяних подарунків (ФОТО+ВІДЕО)

Втр, 01/03/2017 - 12:17

19 грудня у Рівненському міському Палаці дітей та молоді стартувала IV традиційна благодійна акція «Добро на Різдво». Головна мета акції здійснити мрії дітей, які найбільше цього потребують. Адже «Добро на Різдво» четвертий рік поспіль здійснює бажання тих, хто майже втратив надію.

Київські музиканти провели концерт для маленьких рівнян

Чтв, 11/19/2015 - 11:04

17 листопада в реанімаційних відділеннях Рівненської обласної дитячої лікарні вперше відбувся «тихий» концерт, під час якого для маленьких пацієнтів і їх батьків тихо лунала жива інструментальна музика у виконанні київських музикантів. Повне сприяння концерту було від завідувачів відділень Миколи Хоружого та Михайла Кулика.

У Рівному діти ділилися частинкою добра з перехожими

Птн, 02/13/2015 - 17:07

Напередодні Дня спонтанного прояву доброти, який відзначається 17 лютого, до Інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» комунального закладу «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» завітали вихованці рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина». Про це повідомили на сайті Рівненської обласної ради.

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.