Максименко

«Відкопана» річниця: рівненське підземелля розкриває свої таємниці

Чтв, 11/30/2017 - 15:35

Рік тому, просто посеред Центрального парку міста працівники парку виявили прихований підземний тунель. Сталося це, коли біля тамтешнього фонтана провалився асфальт. Попри те, що про існування тунелю в рівненському парку говорило багато, але до його розкопок раніше не приступали. Наприкінці листопада 2016 року вирішено було спробувати розкрити таємниці підземелля. Працівники з цікавості почали розкопувати провалля. І побаченим були приголомшені – під землею виднілася кімната.

Щоб «замести сліди» після кафе у рівненському парку, треба 150 тисяч гривень?

Срд, 08/16/2017 - 11:46

Нагадаємо, суперечки навколо приміщень у самісінькому центрі парку Шевченка відомих колись як кафе «Пательня» або «Домінус» тривали вже не один рік. Власник хотів отримати землю під ними, а місто – через суди не дозволили цього. Спершу знести альтанки на колишньому танцмайданчику, оскільки господар не доглядав їх, заважав договір оренди, а за тим і кафе.

Стало відомо, коли розпочнуть реставрувати рівненські підземелля

Срд, 07/26/2017 - 10:43

Роботи із розкопок рівненських підземель, що у парку Шевченка, розпочалися ще у січні цього року. Тривають вони до сьогодні. Та, за словами начальника управління культури Рівненської міської ради Тараса Максименка, уже починає розвиднятися «світло в кінці тунелю».

Євросоюз може виділити півмільйона євро на рівненське підземелля

Суб, 05/13/2017 - 13:11

Проект музеєфікації підземелля, яке кілька місяців тому розкопали у рівненському парку імені Т. Шевченка, може отримати грант у розмірі 500 тисяч євро від Євросоюзу. Про це повідомив начальник управління культури Тарас Максименко. За його словами, днями проект пройшов у другий тур відбору.

Казки та легенди Рівного майже на мільйон?

Чтв, 02/23/2017 - 09:33

Тиждень тому автор культурного проекту «Від мамонтів - до Рівного» Михайло Балик та начальник міського управління культури Тарас Максименко заявили, що стартувала кампанія зі збору інформації щодо історичних місць Рівного. Рівнян закликали заповнювати онлайн-анкети та писати казки і легенди, що стосуються міста. За це учасникам - подяка та увічнення в історії. Та очевидно така перспектива жителів міста аж ніяк не зацікавила, бо до цього часу ще жодна анкета заповнена не була.

Рівненські археологи відкопали оборонний рів і тепер точно знають, де знаходився Палац Любомирських

Чтв, 12/15/2016 - 09:55

В ході археологічних розкопок Палацу князів Любомирських, які тривали з 16 червня по 31 жовтня цього року на території вулиці Замкова в Рівному, було знайдено близько 5000 предметів. Значну кількість складають уламки керамічного та глиняного посуду, виробів зі скла, заліза, кольорових металів, монети XVII-XVIII ст., рештки зброї та предметів домашнього вжитку. Однією з найцінніших стала знахідка оборонного рову та підпорної стіни. Також це відкриття дало археологам можливість чітко сказати, де саме був розташований легендарний Палац Любомирських.

У Рівному почали відкопувати древній підземний хід

Срд, 11/30/2016 - 10:14

У вівторок, 29 листопада, попри заметіль у рівненському парку імені Шевченка міський голова Володимир Хомко та начальник управління культури Тарас Максименко зібрали брифінг. Розповіли, що напередодні поблизу фонтану «Богатир» виявили підземний хід.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Артефакти епохи мезоліту знайшли археологи на Рівненщині

Рівняни визначили найпопулярніші заходи в місті

Втр, 11/08/2016 - 15:07

За словами начальника управління культури та туризму Тараса Максименка, за підсумками року рівняни визначили ті заходи, які найбільше їм запам'яталися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не розкатуйте губу — Хомко

— За результатами соціологічного опитування найбільше рівнянам запам'яталося "Рівне.Літо.Музика" та сукупність заходів до Дня міста та Дня Незалежності, — розповів Максименко.

З політиків Рівненщини знову сміються

Срд, 10/19/2016 - 10:09

У спільноті «Рівненщина політична» у соціальній мережі Фейсбук з’явилася нова підбірка демотиваторів, які стосуються політичного життя області. Адміністрація групи опублікувала «роботи», які надіслали учасники групи.

На Зеленку «замахнулись» молоді архітектори

Чтв, 08/04/2016 - 18:01

Рік тому в мережі Інтернет активісти створили групу, в якій збирали пропозиції щодо реконструкції Зеленої естради у міському парку Шевченка (в народі «Зеленка»). Варіанти оновлення були найрізноманітніші. Одні пропонували площу перед сценою зробити під накриттям, інші детально описували, як можна прикрасити кіноапаратну, хтось пропонував встановити сучасне освітлення сцени, оновити лавочки, розширити простір… Тоді шляхом голосування рівняни обрали кращі проекти і, власне, на цьому все нібито й завершилося. Принаймні, що сталося із обраними проектами далі, громаді не повідомляли.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.