Маковій

Завтра рівнян можуть відвідати свято меду і трави

Суб, 08/12/2017 - 15:56

13 серпня у мікрорайоні Золотіїв у Рівному відбудеться свято "Золотіївські ряди - свято меду і трави". На гостей чекають виставка-продаж меду від найкарщих пасічників області, майстер-класи, дитячі забави, розваги, конкурси і танці.  Зокрема у програмі свята - футбол між командами Шпанова і Золотієва, козацькі розваги, виставка ужиткового мистецтва, літературний дворик, фестиваль "Вишиваний Золотіїв" та лотерея "Золотий ряд". Головний приз - вікенд на двох у Львові. 

Свято меду відбудеться 13 серпня, о 13:00 на головній вулиці Золотієва Олексинській. 

«Бібліотека open air» запрошує рівнян на святкування Маковія

Птн, 08/12/2016 - 12:27

14 серпня в рамках святкування загальноміського свята меду та трав «Золотіївські ряди» «Бібліотека open air» запрошує рівнян та гостей міста на народознавче свято «Прийшов Спас - готуй рукавиці про запас».

У церковному календарі 14 серпня - свято Маковія - називається Днем мучеників Маккавеїв та Святом Винесення чесних древ Животворящого Хреста Господнього. Ми маємо багаторічні традиції, які збережені українцями та шануються протягом століть.

Сьогодні на Рівненщині пройде фольклорне свято

Птн, 08/14/2015 - 13:56

На Рівненщині пройде фольклорне свято «Від роду до народу». Мистецький захід відбудеться у здолбунівському міському гідропарку сьогодні -  14 серпня. У його програмі запланований концерт «Намисто бабусиних пісень», участь у якому візьмуть фольклорні  та вокальні аматорські колективи Здолбунівщини. Про це повідомляє сайт Рівненської ОДА. 

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.