мафи

Рівне без МАФів: незаконні гаражі почали демонтувати на Боярці (ФОТО)

Птн, 11/10/2017 - 17:18

Сьогодні на вулиці Макарова у Рівному почали демонтаж незаконно встановлених гаражів-черепашок. В управлінні містобудування та архітектури міста кажуть, що розпочали масове знесення тимчасово встановлених споруд з цієї вулиці, тому що невдовзі її почнуть капітально ремонтувати. А на місці старих гаражів-черепашок з’являться велодоріжки. Загалом на Макарова запланували демонтувати 64 тимчасово встановлені споруди.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ВІДЕО: У Рівному зносять гаражі-черепашки

Центр Рівного хочуть «забудувати» МАФами

Втр, 09/26/2017 - 16:50

Сьогодні керівники ринку «Моріон» зібрали прес-конференцію з приводу модернізації ринку. Розповідають, що замість 302 МАФів, які зараз стоять на ринку, з’являться близько 200 уніфікованих павільйонів.

– Проект коштує близько 25 мільйонів. Плануємо реалізувати його у дві черги. Перша черга – частина ринку в районі торгового центру «Моріон». Орієнтовно роботи триватимуть рік-два, – розповідає представник власника Олег Буздиган.

За його словами, реалізовуватимуть проект за рахунок власників, оскільки співвласників на ринку вони бачити не хочуть.

Міський голова Рівного про війну з МАФами: «Наживу собі купу ворогів, але життя не дам!»

Втр, 07/04/2017 - 16:42

На засіданні виконавчого комітету Рівненської міської ради затвердили черговий перелік малих архітектурних форм, які підлягають знесенню. Зокрема йдеться про 63 МАФи на вулиці Макарова та 18 на вулиці Грушевського.

 За словами очільника міста Рівне Володимира Хомка, процес по знесенню кіосків і, так званих, черепашок, стартонув і міська влада робитиме все для того, щоб задумане реалізувати.

Герман взявся реалізовувати рішення виконкому трирічної давнини

Срд, 06/14/2017 - 17:25

У Рівному боротьбу із незаконно встановленими тимчасовими спорудами на території міста обіцяють розпочати з 20 червня цього року. Тоді має відбутися публічний демонтаж трьох кіосків на вулиці Пересопницька. Рішення щодо знесення цих об’єктів виконком Рівнеради прийняв ще у 2014 році, але виконати його збираються тільки тепер. Про це повідомив голова комісії з питань демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд на території міста Рівне Віталій Герман.

У Рівному визначили першу сотню мафів, що знесуть першочергово

Чтв, 03/09/2017 - 14:55

У Рівному сотня мафів, попри рішення профільної комісії, продовжуюють функціонувати.

– Перед початком засідання ми проаналізували ситуацію і з’ясували, що попри рішення про знесення, окремі мафи досі не знесли. Згідно з рішеннями 2014 року обов’язковому знесенню підлягають ще два мафи. У 2015 році прийняли рішення, але не знесли 23 мафи. І 65 гаражів лишилися незнесеними з 2016 року – пояснив секретар постійної комісії, яку очолив Віталій Герман.

За рішенням комісії, цією сотнею члени комісії займуться першочергово.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.