Лозова

Микола Драганчук — голова Рівненської облради. Принаймні поки що

Птн, 09/09/2016 - 15:27

Новий голова Рівненської обласної ради поки не писатиме заяву з посади. Про це він заявив на брифінгу сьогодні. Нагадаємо, вчора після його обрання з’явилася інформація, що від керівництва ВО «Батьківщина» телефонували йому з вимогою піти з посади. Окрім того, буцімто на політраді партії звільнили голову обласної організації «Батьківщини» Миколу Кучерука. Однак, керівник депутатського корпусу розповів, що глава політсили Юлія Тимошенко ні йому, ні Кучеруку особисто нічого не говорила.

Депутати замовчують, кого підтримуватимуть на посаду мера Рівного у другому турі

Втр, 11/03/2015 - 16:31

Місцеві вибори на Рівненщині завершилися. Рівняни дізналися імена новобранців, що будуть представляти інтереси громад у радах. Сьогодні за круглим столом зібралися політологи та представники партій, що прийшли до влади,  для того аби обговорити першочергові завдання новообраного депутатського корпусу. Кожен з представників висловив своє бачення роботи в обласній чи міській раді. Також серед представників трьох політичних партій - Радикальна партія Олега Ляшка, БПП «Солідарність» та «Батьківщина», розгорілася дискусія про те, хто ж має стати головою Рівненської обласної ради.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.