Льонокомбінат

У Рівному медійники підписали декларацію гендерної чутливості

Втр, 12/12/2017 - 16:55

Рівненські журналісти та журналістки і представники та представниці громадських організацій зібралися, аби поговорити, наскільки гендерно чутливі місцеві медіа. А також ознайомитися із результатами моніторингу місцевих видань.

За словами  гендерної експертки проекту «Гендерний простір сучасної журналістики: від теорії до практики», голови ГО «Гендерний центр» (Луцьк) Оксани Ярош, досліджувати це питання взялися давно. Ще в 2013 році опробували ідею на рівні Волинської області, а тоді вирішили подивитися, яка ситуація в Україні загалом.

У Рівному відбувся Перший Кубок Льонокомбінату з футболу

Втр, 10/03/2017 - 11:01

В неділю, 1 жовтня, у Рівному відбувся Перший Кубок Льонокомбінату з футболу. В турнірі змагалися вісім команд. У впертій боротьбі перемогу святкувала команда ФК «Штурм» з трикотажного цеху. Друге місце посіли футболісти з фарбувального цеху. Третьою стала ще одна команда з трикотажного – ФК «Шторм». Переможці та призери змагань отримали грошові винагороди та грамоти від власника Рівненського льонокомбінату Олега Червонюка, а на чемпіонів очікували головні призи – Кубок та баранчик, вирощений на підприємстві.

Чиї у Рівному депутати?

Птн, 07/21/2017 - 11:35

Ця історія тягнеться уже 7 років. Здавалося б – усе в ній має бути просто і ясно. Однак, не у нашій країні і не в нашому місті. В місті, де влада, виявляється, чия завгодно – тільки не українська. Де попри очевидність ситуації, попри принципи права і справедливості, попри рішення найвищих судових інстанцій, зрештою, – вирішальними стають  інші фактори.

Останнє інтерв'ю Дмитра Червонюка

Пон, 06/19/2017 - 13:01

8 червня не стало 23-річного Дмитра Червонюка - керівника проекту «Goldi Jeans», сина Олега і Галини Червонюків, власників Рівненського льонокомбінату і ТМ «Goldi-Льонокомбінат», що є на сьогодні найбільшим вітчизняним рітейлером готового одягу.

На найбільшому текстильному підприємстві України траур. Рівняни несуть квіти до прохідної (ФОТО)

Птн, 06/09/2017 - 14:11

Сьогодні на Рівненському льонокомбінаті жалоба. Виробництво працює у звичному режимі, але прапори біля входу на підприємство приспущені та пов'язані чорними стрічками. А рівняни від самого ранку приносять сюди квіти, вшановуючи пам'ять Дмитра Червонюка.

Непоправна втрата вітчизняної промисловості: не стало Дмитра Червонюка

Чтв, 06/08/2017 - 23:35

На фото: Дмитро Червонюк дає інтерв'ю газеті "Сегодня", 07 червня 2017 року. Автор - Світлана Герасимчук

Сьогодні близько опівдня у жахливій ДТП поблизу міста Коростишів Житомирської області загинув 23-річний Дмитро Червонюк - керівник проекту Goldi Jeans, син Олега і Галини Червонюків, власників Рівненського льонокомбінату і ТМ "Goldi-Льонокомбінат", що є на сьогодні найбільшим вітчизняним рітейлером готового одягу.

"Фіолет" і GOLDI не розголошують деталей спільного проекту (ФОТО)

Срд, 05/17/2017 - 17:49

Музиканти гурту "Фіолет" та найбільший вітчизняний бренд одягу "Льонокомбінат-Goldi" започатковують спільний проект.
Про це недвозначно свідчать фото, котрі представники гурту та Рівненського льонокомбінату виклали у соцмережах.

Енергетична криза в Україні: реальна загроза чи маніпуляція?

Птн, 03/03/2017 - 11:51

Словосполучення «енергетична криза» не сходить із уст як можновладців, так і звичайних людей останні місяці. Перші наввипередки змагаються у красномовстві про переваги своїх політсил у боротьбі за енергетичну безпеку держави, другі – нервово очікують «віялових відключень» і підраховують, у що їм обійдеться чергове підняття тарифів.  НКРЕ вкотре «малює» цифри розцінок на електрику, у походженні яких годі дійти шва.

Економіка під матрацом

Птн, 11/04/2016 - 09:46

Сотні мільйонів гривень, доларів і євро – це тисячі врятованих життів онкохворих, ешелони спорядження для військових, десятки підприємств і сотні тисяч робочих місць. Але усе це – під матрацами українських посадовців.

Попри те, що українці чудово розуміють, у якій державі живуть і ким насправді є більшість наших зверхників, оприлюднені е-декларації стали шоком для суспільства.

ТОП-5 фактів про Інтернет-продажі: Рівненщина в аутсайдерах

Втр, 09/06/2016 - 17:42

Поки рівняни відзначали День підприємця (4 вересня), найбільший маркетплейс Prom.ua проаналізував роботу тисяч інтернет-підприємців. Журналісти сайту «Голосно» пропонують найцікавіші факти про український онлайн-бізнес.

Із товаром – в Інтернет

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.