Льонокомбінат

У Рівному відбувся Перший Кубок Льонокомбінату з футболу

Втр, 10/03/2017 - 11:01

В неділю, 1 жовтня, у Рівному відбувся Перший Кубок Льонокомбінату з футболу. В турнірі змагалися вісім команд. У впертій боротьбі перемогу святкувала команда ФК «Штурм» з трикотажного цеху. Друге місце посіли футболісти з фарбувального цеху. Третьою стала ще одна команда з трикотажного – ФК «Шторм». Переможці та призери змагань отримали грошові винагороди та грамоти від власника Рівненського льонокомбінату Олега Червонюка, а на чемпіонів очікували головні призи – Кубок та баранчик, вирощений на підприємстві.

Чиї у Рівному депутати?

Птн, 07/21/2017 - 11:35

Ця історія тягнеться уже 7 років. Здавалося б – усе в ній має бути просто і ясно. Однак, не у нашій країні і не в нашому місті. В місті, де влада, виявляється, чия завгодно – тільки не українська. Де попри очевидність ситуації, попри принципи права і справедливості, попри рішення найвищих судових інстанцій, зрештою, – вирішальними стають  інші фактори.

Останнє інтерв'ю Дмитра Червонюка

Пон, 06/19/2017 - 13:01

8 червня не стало 23-річного Дмитра Червонюка - керівника проекту «Goldi Jeans», сина Олега і Галини Червонюків, власників Рівненського льонокомбінату і ТМ «Goldi-Льонокомбінат», що є на сьогодні найбільшим вітчизняним рітейлером готового одягу.

На найбільшому текстильному підприємстві України траур. Рівняни несуть квіти до прохідної (ФОТО)

Птн, 06/09/2017 - 14:11

Сьогодні на Рівненському льонокомбінаті жалоба. Виробництво працює у звичному режимі, але прапори біля входу на підприємство приспущені та пов'язані чорними стрічками. А рівняни від самого ранку приносять сюди квіти, вшановуючи пам'ять Дмитра Червонюка.

Непоправна втрата вітчизняної промисловості: не стало Дмитра Червонюка

Чтв, 06/08/2017 - 23:35

На фото: Дмитро Червонюк дає інтерв'ю газеті "Сегодня", 07 червня 2017 року. Автор - Світлана Герасимчук

Сьогодні близько опівдня у жахливій ДТП поблизу міста Коростишів Житомирської області загинув 23-річний Дмитро Червонюк - керівник проекту Goldi Jeans, син Олега і Галини Червонюків, власників Рівненського льонокомбінату і ТМ "Goldi-Льонокомбінат", що є на сьогодні найбільшим вітчизняним рітейлером готового одягу.

"Фіолет" і GOLDI не розголошують деталей спільного проекту (ФОТО)

Срд, 05/17/2017 - 17:49

Музиканти гурту "Фіолет" та найбільший вітчизняний бренд одягу "Льонокомбінат-Goldi" започатковують спільний проект.
Про це недвозначно свідчать фото, котрі представники гурту та Рівненського льонокомбінату виклали у соцмережах.

Енергетична криза в Україні: реальна загроза чи маніпуляція?

Птн, 03/03/2017 - 11:51

Словосполучення «енергетична криза» не сходить із уст як можновладців, так і звичайних людей останні місяці. Перші наввипередки змагаються у красномовстві про переваги своїх політсил у боротьбі за енергетичну безпеку держави, другі – нервово очікують «віялових відключень» і підраховують, у що їм обійдеться чергове підняття тарифів.  НКРЕ вкотре «малює» цифри розцінок на електрику, у походженні яких годі дійти шва.

Економіка під матрацом

Птн, 11/04/2016 - 09:46

Сотні мільйонів гривень, доларів і євро – це тисячі врятованих життів онкохворих, ешелони спорядження для військових, десятки підприємств і сотні тисяч робочих місць. Але усе це – під матрацами українських посадовців.

Попри те, що українці чудово розуміють, у якій державі живуть і ким насправді є більшість наших зверхників, оприлюднені е-декларації стали шоком для суспільства.

ТОП-5 фактів про Інтернет-продажі: Рівненщина в аутсайдерах

Втр, 09/06/2016 - 17:42

Поки рівняни відзначали День підприємця (4 вересня), найбільший маркетплейс Prom.ua проаналізував роботу тисяч інтернет-підприємців. Журналісти сайту «Голосно» пропонують найцікавіші факти про український онлайн-бізнес.

Із товаром – в Інтернет

В районі Льонокомбінату у Рівному – новий тротуар (ФОТО)

Птн, 08/26/2016 - 12:03

Спеціалісти комунального підприємства «Рівненське шляхово-експлуатаційне управління автомобільних доріг» проводять ремонт тротуару поруч будівлі за адресою вулиця Фабрична, 3. Сьогодні проводиться встановлення бордюрного каменю, згодом тротуар буде заасфальтовано.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.