Литва

У Рівному може з'явитись Почесне консульство Литви

Втр, 11/14/2017 - 17:24

Сьогодні до Рівного з візитом завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Литви в Україні Марюс Якуноніс. Почесний гість зустрівся з головою Рівненської ОДА Олексієм Муляренком та міським головою Рівного Володимиром Хомком.

Зокрема, в РОДА сторони офіційно погодили початок процедур з можливого відкриття у Рівному Почесного консульства Литовської Республіки.

Рівненські театрали досягли найвищої сходинки в Литві

Пон, 01/23/2017 - 17:55

Фестиваль «Лялькові сходинки» тривав з 18 по 22 січня у Вільнюсі. До Литви поїхали четверо учнів «Лялькових сходинок». Як зазначають у театрі, юні актори вибороли всі перші місця в номінації "театральний жанр".

– Оцінювання журі було об’єктивним, атмосфера – чудова. Наші номери сподобалися як членам журі, так й іншим конкурсантам. Підходили до нас після виступу, розпитували про постановки, – розповів керівник студії Андрій Окладов.

Молодь Рівненщини запрошують на фестиваль до Литви

Чтв, 09/29/2016 - 11:45

Творчі колективи, учнівську та студентську молодь Рівненщини запрошують до участі ІІ Міжнародному фестивалі дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія».

Культурний захід проходитиме у литовському місті Вільнюс з 18 по 22 січня 2017 року.

Фестиваль пройде за підтримки Міністерства культури України, Посольства Литви в Україні. А організаторами заходу є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» та Литовська громадська організація «Від серця до серця».

Медики з Рівненщини ознайомилися з рівнем медицини Литви

Птн, 10/03/2014 - 14:35

За підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні 23 українських лікарі відвідали Литву. Були серед них і представники Рівненщини - лікар ортопед-травматолог, голова профспілки Рівненської обласної дитячої лікарні Віктор Юзепчук і головна медична сестра КЗ «Рівненський обласний шкірно-венерологічний диспансер», голова Асоціації медичних сестер Рівненської області Людмила Романішина-Лановська. Про це повідомляється на сайті РОДА.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.