Культурно-просвітницький центр ім.Т.О.Сосновського

У Центрі ім. Т.О. Сосновського підбиватимуть підсумки роботи за рік

Птн, 01/12/2018 - 11:05

З нагоди Дня заснування Культурно-просвітницького центру ім.Т.О.Сосновського, рівнян запрошують на святковий концерт, який пройде в актовому залі Рівненської музичної школи № 1 ім.М.Лисенка 9 лютого о 18:00. 

Під час зустрічі члени організації підбиватимуть підсумки роботи, відзначатимуть найкращих, ділитимуться  планами на майбутнє.

Рівняни взяли участь у V Міжнародному турнірі з міні-футболу у Польщі

Птн, 10/13/2017 - 15:30

Днями рівняни - члени Культурно-просвітницького центру ім.Т.О.Сосновського взяли участь у V Міжнародному турнірі з міні-футболу ім.Казиміра Гурського, який проходив в польському місті Казімєж Дольни. Численна делегація від Рівненщини, яка складалася з понад 50 чоловік, гідно виступила на цьому престижному аматорському турнірі.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.