Кульчинська

Старенькі мешканці Рівного погрожують пікетувати сесію через ліфти

Срд, 11/01/2017 - 17:42

На засіданні бюджетної комісії Рівнеради, яка відбулася вчора, 31 жовтня, заступник міського голови Галина Кульчинська розповіла, що старенькі мешканці Рівного обіцяють прийти на сесію. Справа в тому, що у Рівному діє Муніципальна програма сталого розвитку міста. Відповідно до неї, рівняни на умовах співфінансування можуть провести ремонт ліфтів. У минулому році на це виділили понад 767 тисяч гривень. Тож кілька ліфтів вдалося відремонтувати і запустити. Однак досі не працює понад 20 ліфтів. Люди подають заявки, але коштів на ремонт немає.

Депутати зі скандалом визначали, де поставити дитячі майданчики у Рівному

Срд, 10/25/2017 - 17:27

На сесії Рівненської міської ради, що відбулася ще влітку, 15 червня цього року, депутати прийняли рішення про створення тимчасової контрольної комісії для вивчення питання щодо встановлення дитячих майданчиків у Рівному. Тоді міський голова запропонував вивчити потребу міста у дворових дитячих майданчиках, визначити кількість та місця, де такі майданчики найнеобхідніші, і встановити їх, щоб раз і назавжди закрити це питання. У понеділок, 23 жовтня, депутати представили свої напрацювання. Без суперечок не обійшлося.

Де у Рівному встановлювати дитячі майданчики, депутати обговорюватимуть за зачиненими дверима

Втр, 07/18/2017 - 09:11

На сесії Рівненської міської ради, яка відбулася 15 червня цього року, депутати прийняли рішення про створення тимчасової контрольної комісії для вивчення питання щодо встановлення дитячих майданчиків у Рівному. Тоді міський голова запропонував вивчити потребу міста у дворових дитячих майданчиках, визначити кількість та місця, де такі майданчики найнеобхідніші, і встановити їх, щоб раз і назавжди закрити це питання.

Нові мільйони старою мітлою: тендерні перемоги і зимові поразки Рівненського ШЕУ (розслідування)

Пон, 03/13/2017 - 14:54

Підпис до головного фото: Комунальне минуле продовжує нагадувати про себе. Яскравий приклад – робота Рівненського ШЕУ. Воно єдине роками утримує вулиці міста. Є маса недоліків і також велика кількість пояснень чому так склалось. Натомість бажання щось змінювати у місцевої влади немає

Рівнянам пропонують створювати унікальні події і одразу - кошторис до них

Птн, 10/07/2016 - 15:20

У Рівному керівникам міських закладів культури, учасникам творчих колективів міста та всім зацікавленим, хто має якісь ідеї щодо цікавих і унікальних проектів у місті (фестивалів, конкурсів інше), запропонували представляти їх на сторінці у  Facebook. Заступник міського голови Галина Кульчинська повідомила, що сторінка  матиме назву «Рівне – місто унікальних подій» і важливо, щоб представлений проект одразу мав орієнтовний кошторис і відповідний запит щодо бюджетного фінансування.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.