краєзнавчий музей

У Рівному презентували «Камінь спотикання», присвячений Перемозі в Битві під Оршею

Суб, 09/09/2017 - 15:25

В рамках проекту «Рівне – місто унікальних подій» у Рівненському краєзнавчому музеї відзначили 503-ю річницю перемоги у битві під Оршею. Під час заходу було презентовано металеву пам’ятну дошку «Перемога в Битві під Оршею», яку незабаром буде вкарбовано на подвір’ї музею, а також портрет полководця Костянтина Острозького та історичну розвідку Миколи Бендюка «Великий гетьман князь Костянтин Іванович Острозький».

Завтра рівняни можуть обмінятися непотрібними, але корисними речами

Птн, 09/08/2017 - 17:36

Завтра, в суботу, 9 вересня, в рамках еко-фестивалю ЗЕЛО у Рівненському краєзнавчому музеї відбуватиметься еко-смачно-сусідська подія «Сіль, пиріг і кофтина». Метою є пригостити один одного, віддати-придбати хороші речі.

Унікальну ікону з рівненським корінням презентували в рамках проекту «Війномир’я»

Втр, 08/22/2017 - 18:48

В рамках проекту «Війномир’я» рівненського фотохудожника Олександра Харвата, який представив портрети воїнів з передової лінії фронту, у краєзнавчому музеї відбулася презентація та освячення авторської ікони столичного художника Юрія Нікітіна «Богородиця військова».

Ікона у стислі терміни була написана спеціально для проекту і містить зображення реальних історичних осіб, пов’язаних з Рівненщиною.

Рівнян запрошують прийти до музею у вишиванках

Втр, 08/22/2017 - 12:14

24 серпня Рівненський обласний краєзнавчий музей організовує патріотичну акцію «Вишиванку одягай – до музею завітай».

Акція проводиться вже четвертий рік поспіль та традиційно приурочена до Дня Незалежності України. Зберегти українські цінності та популяризувати їх серед відвідувачів музею та населення загалом – основна мета заходу.

Сьогодні у Рівному представлять вишиті ікони Олександра Шума

Птн, 07/21/2017 - 10:18

Сьогодні, 21 липня, о 12:00, в Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкривається виставка «Вишита молитва духу», на якій будуть представлені вишиті ікони Олександра Шума (м. Луцьк).

Столяр-будівельник за фахом, Олександр давно займається вишивкою -  спочатку вишивав серветки, доріжки, рушники, а згодом – ікони. Нині є активним учасником громадської акції «Подаруй дитині вишиванку».

У День Конституції в рівненському музеї звучатиме музика єднання

Втр, 06/27/2017 - 12:59

Увага! На жаль, з технічних причин концерт оркестрів Рівного і Маріуполя в музеї 28 червня відміняється.

«Схід і захід разом!» - в рамках цього проекту 28 червня, у День Конституції України, на подвір'ї Рівненського обласного краєзнавчого музею відбудеться спільний концерт циклу «Музика в музеї» за участю Академічного камерного оркестру Рівненської обласної філармонії та Академічного муніципального камерного оркестру «Ренесанс» міста Маріуполя. 

Початок - о 16:00.  Вхід вільний.

Завтра у Рівному презентують нову книжку відомого історика про Волинь

Срд, 06/14/2017 - 13:12

15 червня о 12:00 у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться презентація монографії відомого українського історика Володимира Собчука «Історична Волинь: Північний Захід України в регіональному та локальному вимірах минулого».

Рівнян запрошують на ювілейні «Музейні гостини»

Суб, 05/27/2017 - 12:58

28 травня об 11:00 на подвір’ї Рівненського обласного краєзнавчого музею та прилеглій території відбудеться щорічне фольклорно-етнографічне свято «Музейні гостини». 

У програмі свята:

  • Виставка-продаж виробів майстрів сучасного декоративно-ужиткового мистецтва.

  • Обласна виставка-ярмарок робітничих професій.

  • Виставки творчої майстерні «Оберіг» (м. Бахмут Донецької області).

В’язнична починалася з в’язниці... Рівнянам нагадали історію вулиці Пушкіна

Срд, 05/24/2017 - 16:25

«Що там тієї вулички!..» -  часто говорять сучасні рівняни, коли йдеться про невеличку вулицю Пушкіна. Сьогодні ця вулиця знана тим, що тут знаходиться Рівненський міський відділ УМВС, загальноосвітня школа №15 та популярний у місті нічний розважальний заклад. Втім, починалася історія цієї вулиці із в’язниці… Саме про це нагадала виставка у краєзнавчому музеї, яка відкрилася днями у рамках «Музейного марафону-2017» і стала продовженням проекту «Виставка однієї вулиці». 

У Рівному презентують музейний проект «Обдароване дитинство»

Срд, 05/24/2017 - 11:32

Сьогодні, 24 травня, о 14:00, в актовій залі Рівненського обласного краєзнавчого музею відбудеться презентація нового музейного проекту «Обдароване дитинство», присвяченого  Міжнародному Дню захисту дітей.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.