книга

Рівнянам презентували книгу "Історична Волинь"

Птн, 06/16/2017 - 16:35

В Рівненському обласному краєзнавчому музеї презентували нову книгу відомого українського історика Володимира Собчука «Історична Волинь : Північний Захід України в регіональному та локальному вимірах минулого». – Кременець: Кременецько-Почаївський державний історико-архітектурний заповідник.

У Рівному презентували книгу про Чорнобиль

Чтв, 04/27/2017 - 16:00

У Рівненській обласній науковій медичній бібліотеці відбулася презентація книги «Рівненщина та Чорнобильська аварія. 30 років потому».

Автори видання: Олександр Комов – лікар-гігієніст-радіолог, ліквідатор аварії на Чорнобільській АЕС та Ігор Гущук – доцент кафедри психології та педагогіки НУ «Острозька академія», радник голови Держсанепідслужби України з питань громадського здоров’я, заступник керівника ГО «Українська асоціація громадського здоров’я».

«Від цінностей виживання до цінностей людської активності»: відомий економіст розповів рівнянам, як стати успішними

Втр, 03/14/2017 - 18:01

Олексій Геращенко - економіст, громадський активіст, популяризатор економічних знань і базової економічної грамотності, учасник робочих груп у сфері реформування економіки України днями завітав до Рівного. Автор численних публікацій про економіку привіз із собою нове літературне надбання – авторську книгу «Економіка ХХІ століття».

На Рівненщині обирають «Кращу книгу»

Срд, 01/11/2017 - 17:59

Обласна універсальна наукова бібліотека традиційно проводить конкурс «Краща книга Рівненщини».

Пропонують голосувати за кращі книги 2017 року в шести номінаціях: «Краще історико-краєзнавче видання», «Краще довідкове видання», «Краща поетична збірка», «Краще прозове видання», «Краще видання з мемуаристики та документалістики», «Кращий літературний дебют». Крім того, в обласній бібліотеці для дітей можна визначитися із «Кращим виданням для дітей», а в обласній бібліотеці для молоді – з «Кращим виданням для юнацтва та молоді».

Книга рівнянина увійшла у короткий список премії Книга року ВВС-2016

Чтв, 12/01/2016 - 16:33

Із чотирнадцяти видань BBC Україна обрала п’ять книг, які увійшли до короткого списку в номінації «Книга року BBC – 2016». Серед них останній роман рівненського молодого письменника Макса Кідрука «Зазирни у мої сни». У короткому списку також «Забудь-річка» Братів Капранових, «Баборня» Мирослава Лаюка, «Забуття» Тані Малярчук та «Маша, або Постфашизм» Ярослава Мельника.

Олександр Ірванець познайомив рівнян із Фортінбрасом, який забухав

Чтв, 09/22/2016 - 12:57

Днями рівненський митець Олександр Ірванець презентував свою нову роботу: переклад двох п’єс польського драматурга Януша Ґловацького. Це далеко не перші твори польського митця, які перекладає рівнянин. Дві книжки із кількома п’єсами Януша Ірванець презентував раніше. А ще дві п’єси, одні з найоб’ємніших, очевидно, до цього часу лишав «на десерт».

Автор зізнається, що робота над перекладом чужих творів не менш захоплива, ніж написання власних. До того ж, це зміна діяльності, яка позитивно впливає на особистий розвиток.

На Рівненщині презентують книгу бійця АТО про війну на Донбасі

Пон, 08/22/2016 - 14:01

23 серпня, в День Державного Прапора України, у м.Здолбунів відбудеться презентація книги демобілізованого військового Петра Солтиса, який пройшов війну на Донбасі і написав книгу, яку видає за власні і меценатські кошти.

Презентація книги «370 днів у камуфляжі (Записки артилериста)», відбудеться у приміщенні Здолбунівського районного будинку культури (вул.Незалежності, 41). Початок о 13-00.

«Бандерштат» запрошує на зустріч з рівненським художником Юрієм Журавлем

Втр, 08/02/2016 - 16:05

На фестивалі «Бандерштат» можна буде поспілкуватися із відомим рівненським музикантом та художником Юрієм Журавлем.  5 серпня, у перший день фестивалю, на так званих гутірках Юрко представить свою нову книжку-планшет «Битви за землю рідну».

Початок о 15:00, Парк ім.Лесі Українка, Луцьк.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Начальник патрульної поліції Рівного збирається на «Бандерштат»

Джамалу потішив подарунок рівненського музиканта

Птн, 07/15/2016 - 09:51

Днями рівненський музикант за сумісництвом карикатурист Юрій Журавель представив свою нову роботу: книжку-планшет «Битви за рідну землю». За його словами, одну таку книжку він подарував Джамалі.

- Приємно, що коли Джамала взяла в руки книжку, то перше, що сказала: «О, класно! Кримський прапор», - розповів Юрій Журавель.

 До слова, книжку в якій описані битви за рідну землю від часів Святослава до Небесної Сотні, поширили у сві бібліотеки краю. Партію книг відправлять на Схід країни нашим воїнам. 

 

У Рівному представлять «Всесвіт за колючим дротом»

Срд, 06/22/2016 - 08:59

Рівненське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка запрошує на презентацію книги спогадів і роздумів Мирослава Мариновича «Всесвіт за колючим дротом».

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.