кіборги

Рівнян запрошують на довгоочікувану прем’єру – «Кіборги»

Срд, 12/06/2017 - 15:56

 Мультиплекс приготував для рівнян одразу дві захоплюючі кіноапрем’єри: біографічний фільм «За прірвою у житі» та воєнну драму «Кіборги»

Рівненський карикатурист презентував українських героїв у мальованій збірці

Втр, 06/21/2016 - 09:24

Днями відомий рівненський художник, музикант та фронтмент гурту «OT Vinta» Юрко Журавель випустив мальоване видання, присвячене українським героям від княжої доби до «кіборгів» АТО.

Образотворче «послання» адресовано нащадкам вправних воїнів, талановитих полководців і лицарів – тобто усім нам, українцям.

Пораненого «Кіборга» з Рівненщини тримають в полоні терористи ДНР

Птн, 01/30/2015 - 15:08

Кілька днів здолбунівські волонтери розшукували «кіборга» з Рівненщини Юрія Дацюка.  Сьогодні їм довелося поспілкуватися навіть з «деенерівськими» медиками, які порадили «обращаться к нашему правительству», оскільки було дев’ять українських солдатів, яких те «правительство» кудись повезло. Про це повідомили на сайті zdolbuniv.com. 

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.