картини

Крапки рівненської мисткині Олени Сєргєєвої: Відкриті як істина

Чтв, 05/11/2017 - 12:28

Тривалий час її роботи були невідомі широкому загалу. Вона малювала, складаючи малюнки в теку, і лише рідні та близькі друзі могли милуватись цими крапочками, що раз у раз складалися то у мальовничі пейзажі, то у чудернацькі сюжети чи то у загадкові химерні візії, побачені та відчуті авторкою. Нині ж Олена Сєргєєва має у своєму творчому доробку вже три персональні виставки, остання з яких - «Аркуш і Крапка» - нещодавно відбулася у Міському будинку культури, привабивши поціновувачів чорно-білого світу графіки.

Один з найкращих акварелістів світу живе у Рівному

Срд, 02/01/2017 - 11:44

Побачивши його акварелі вперше, зізнаюся, довго вдивлялася в них. І найперше, що впало в очі, це те, що вони… не схожі на акварелі. Тобто це, звісно, акварелі і дуже гарні, але мені чомусь пригадалися популярні в моєму дитинстві стереофотографії. Ну знаєте, такі чарівні картинки, де зображення мерехтить і міняється в залежності від кута зору. Їхня сучасна удосконалена версія називається 3-D зображення. Так от і картини рівненського художника Александра Бобришева, ніби наповнені магічним сяйвом, тремтять, вібрують, хвилюються та «дихають».

У калейдоскопі мрій та чарівного живопису рівненської мисткині Світлани Марковець

Срд, 01/04/2017 - 16:22

«Живу кольором. Звуком. Лінією. Словом. Моментом…» - так називається виставка Світлани Марковець, що відкрилася нещодавно в клубному кафе галереї «Євро-Арт». Це перша персональна виставка талановитої художниці та майстрині з Рівненщини, на якій представлено увесь спектр емоцій, смаків та уподобань авторки. 43 роботи, розміщені в трьох залах клубного кафе, відображають реакцію художниці на навколишній світ та її творчі пошуки, втілювані через різноманітні жанри, техніки та стилі сучасного мистецтва.

У Рівному можна побачити кримські мотиви в українській палітрі

Пон, 10/10/2016 - 19:13

Крим завжди був особливою місциною в нашій країні, яка постійно приваблювала митців – художників, поетів, музикантів. Свого часу видатний український живописець-імпресіоніст, організатор мистецького життя на Галичині кінця ХІХ – поч. ХХ сторіччя Іван Труш неодноразово відвідував Крим, натхненний «Кримськими сонетами» свого улюбленого поета Адама Міцкевича. Шляхами українського неоромантика не міг не здійснити мандрівки і його найвідоміший дослідник, львівський художник та мистецтвознавець Юрій Ямаш.

Завтра у Рівному – презентація виставки одного з найкращих художників міста

Суб, 08/27/2016 - 14:30

Його називають диваком, але захоплюються його талантом. Кажуть, що він космічний, неординарний, провокаційний, але чи не такий і має бути справжній оригінальний художник, щоб його визнавали номером 1? Олександр Гурістюк – № 1 для Рівного і так вважає чимало мистецтвознавців та прихильників його творчості. Світ в картинах цього митця – особливий. Іноді наївний, часто іронічний, а іноді він кидає виклик суспільству.

Волинянка привезе у Рівне свої картини

Пон, 04/11/2016 - 08:56

З 13 квітня в обласному центрі  діятиме персональна виставка художниці Тетяни Наумович-Сензюк. Народилась вона 21 березня 1982 р. у місті Луцьк у родині художника. Навчалась в Луцькій художній школі. У 2000 р. закінчила Луцьке ПТУ №10, спеціальність: ручне ткацтво. З 2000-2005 рр. навчалась у Волинському державному університеті ім. Лесі Українки, в Інституті мистецтв на кафедрі образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва.

«Повернення в Україну» Георгія Косміаді представлять у Рівному

Втр, 03/22/2016 - 10:57

Вже вдруге галерея європейського живопису «Євро-Арт» представить виставку картин художника Георгія Косміаді. Експозицію «Загадка темпери» презентували тут у січні-лютому 2012 р.

Новий проект галереї, розроблений разом з Олександрійською школою-інтернатом, має назву «Повернення в Україну: до 130-річчя від дня народження Георгія Косміаді» та представляє роботи художника, яких рівняни та гості міста ще не бачили. Роботи нещодавно привезла в Рівне донька художника Надія.

Сьогодні у Рівному покажуть поезографіку Людмили Дахової

Срд, 12/02/2015 - 14:55

2 грудня о 15:00 в клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» відкриється виставка художниці Людмили Дахової «Пікселі пам’яті». Експозиція розміщена у двох залах клубного кафе галереї «Євро-Арт» і складається із 40 полотен художниці – живопису та графіки, виконаних акрилом та маркером.

Людмила Дахова - представник художнього середовища Рівного, що здобула міжнародне визнання. Її графічні роботи стали відомі українському глядачеві ще з середини 1990-х років.

У Рівному відбулась презентація картин Лариси Сверлюк

Пон, 10/05/2015 - 13:35

У відділі мистецтв відбулася презентація виставки творчих робіт рівненської художниці Лариси Андріївни Сверлюк.

Леся Андріївна - викладач живопису у Рівненському економіко-технологічному коледжі НУВГП. Закінчила Інститут мистецтв РДГУ за спеціальністю образотворче і декоративно-ужиткове мистецтво. З 1998 року займається педагогічною діяльністю, тож на виставці представлені також роботи вихованців художниці – студентів коледжу.

Рівненський художник в європейській галереї: "Життя триває"

Чтв, 10/01/2015 - 12:02

Напередодні 65-річчя відомого рівненського художника Анатолія Іваненка в галереї європейського живопису «Євро-Арт» відбулося відкриття персональної виставки. Привітати митця та розділити з ним радість натхнення завітало чимало рівнян, учнів художника, товаришів по пензлю, однодумців та прихильників творчості.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.