каналізація

Щоб місто не заливало фекаліями: у Рівному взялися за зливову каналізацію?

Втр, 09/26/2017 - 15:01

Навіть після невеликого дощу Рівне щоразу перетворюється на Венецію. Вулиці затоплює так, що ні пройти, ні проїхати. А під час проливних дощів окремі мікрорайони Рівного заливає не тільки стічними водами, а й фекаліями. На засіданні постійної комісії містобудування намагалися вирішити, як вирішити цю проблему.

«Пограбували» сусідів? На Рівненщині знайшли люки з інших областей

Пон, 12/05/2016 - 11:21

У місті Дубно Рівненської області жителі зауважили нові покришки на каналізаційних колодцях. Наскільки вони нові - судити важко, та те, що подібних раніше в місті не було – це однозначно. На металевих покришках вибито написи «Чернівці», «Черкаси». Окремі зауважують, що ймовірно, аби вирішити проблему в рідному місті, підприємці почали «грабувати сусідні громади».

«Ліву» каналізацію виявили рівненські комунальники

Срд, 08/31/2016 - 16:17

Сьогодні комунальники затампонували самовільно прокладену трубу, якою мешканці зливали нечистоти  в одне із озер гідропарку. Трубу виявили коли прокладали водопровід.

За словами заступника начальника управління ЖКГ Рівного Володимира Лапюка, самовільно прокладена каналізація слугувала для того аби скидати нечистоти з прилеглих будинків, щоправда встановити хто саме вирішив так нахабно забруднювати озеро поруч з яким живе не можливо.

«Рівнеоблводоканал» планує побудувати каналізацію за 20,5 мільйонів євро

Чтв, 03/03/2016 - 12:46

У Рівному хочуть побудувати нову систему очисних споруд, тобто стічної каналізації. «Рівнеоблводоканал» має намір взяти участь у програмі кредитування Європейським та Світовим банками на загальну вартість 20,5 мільйонів євро, повідомив директор підприємства Андрій Карауш. Про це повідомили на Радіо Трек.

На Рівненщині коня діставали з каналізації

Птн, 12/18/2015 - 17:01

18 грудня близько 09-ї години до Служби порятунку за телефоном «101» надійшло повідомлення, що в селищі міського типу Степань Сарненського району під час випасу кінь провалився в колодязь непрацюючої каналізаційної системи (септик). Селяни власними силами не могли дістати худобу, тому звернулися по допомогу до рятувальників.

У Рівному попередили «каналізаційний колапс»

Птн, 08/21/2015 - 10:49

19 серпня на вулиці Льонокомбінатівська, 7, жителі одного з під’їздів помітили, що мають проблеми з каналізацією. Працівники «Рівне Дім Сервіс», яких викликали на допомогу, виявили, що нечистоти вже залили підвал. 

Виявилося, що якась «хазяйка» викинула в унітаз ганчірку для миття підлоги. Шмат тканини застряг і спровокував «каналізаційний колапс».  

Управляюча компанія «Рівне Дім Сервіс» звертається до рівнян із проханням не викидати сторонні речі в унітаз. Перед тим як щось викинути, прочитайте на упаковці предмету, куди його потрібно утилізовувати. 

У Рівному прокладуть каналізацію за схемою «50х50»

Птн, 06/19/2015 - 16:31

У місті Рівному наразі набуває популярності практика прокладання каналізації у приватному секторі на умовах співфінансування за схемою «50х50», де половину коштів сплачує місто, іншу – мешканці вулиці. Саме на таких умовах будуть проводитись роботи по вулиці Вінницькій.

Рівне стало одним із кращих за якістю збору сміття та каналізації

Срд, 06/10/2015 - 10:22

Рівне стало одним із кращих міст за якістю збору сміття та каналізацією. Про це свідчать результати опитування, отримані соціологічною групою Рейтинг спільно з International Republican Institute. Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської ради. 
     

Науковці Рівненського «водніка» спробують врятувати Устю

Срд, 04/08/2015 - 16:37

Під час розгляду виконання «Програми розчищення і впорядкування малих річок та охорони підземних вод від забруднення на 2011-2015 роки» у 2014 році на засіданні міськвиконкому окремо було розглянуто проблему із забрудненням річки Устя, що на сьогодні є однією з найбільш нагальних. Після звіту начальника управління економіки міста Микола Кирея ситуацію прокоментував Володимир Хомко.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.