історико-архітектурний план

План на мільйон: львів’яни збираються підписати угоду з Рівнерадою вже наступного тижня

Срд, 08/02/2017 - 14:00

Нагадаємо, близько півтора роки тому фахівці львівської фірми «Укрзахідпроектреставрація» на замовлення Рівнеради приступили до розробки історико-архітектурного плану Рівного. Та коли місцеві активісти вирішили поцікавитися, на якій стадії виготовлення такого важливого документу, з’ясували, що вся робота призупинилася. «Немає грошей – не буде роботи», – пояснили львівські експерти. Виявляється, профінансувавши перший етап робіт – 450 тисяч гривень – Рівне не поспішає дофінансовувати другий (ще 500 тисяч гривень).

Герман про історико-архітектурний план Рівного: «Ми хочемо мерседес, а нам пропонують жигулі»

Втр, 07/25/2017 - 11:34

Півтора роки тому Рівненська міська рада замовила у львівської фірми історико-архітектурний план. На реалізацію витратили уже 450 тисяч гривень. 29 травня цього року львів’яни презентували перші результати і домовилися про продовження робіт. Тепер же, за словами заступника міського голови Рівного Віталія Германа, технічні завдання, які ставить Рівнерада, львівський інститут виконати не може.

Львівські експерти визначили, які зони Рівного не можна "чіпати"

Срд, 05/31/2017 - 12:39

У ці хвилини у приміщенні виконавчого комітету Рівненської міської ради відбувається презентація опорного історико-архітектурного плану Рівного. Його розробкою займається львівське підприємство "Укрзахідпроектреставрація".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному вирізали десятки дерев поблизу Басового Кута (ФОТОФАКТ)

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.