інтерв'ю

Роман Коляда у Рівному - про очікування, справжність, рух углиб себе та #Колядиво

Птн, 11/10/2017 - 11:58

У нього шалений ритм життя – зустрічі, саундчеки, концерти, дорога, ефіри, знову концерти… Роман Коляда, відомий як журналіст, радіо- і телеведучий, композитор та піаніст-імпровізатор, примудряється ще й поєднувати все це із обов’язками диякона. Крім цього, є в його житті місце і для поезії. Тому такою важливою для нього є навіть хвилина тиші… «паузи, наповнені прозорою водою не-чекання. Бо де зникають сподівання –  там є можливість бачити ясніше…»

Микола Береза розповів рівнянам, як почувався на зйомках "Червоного" у колі типових криворіжан

Пон, 08/28/2017 - 12:13

Під час візиту до Рівного творчої групи, яка займалася зйомками нового українського фільму «Червоний», режисер Заза Буадзе розповів, чому обрав на головну роль саме львівського актора Миколу Березу. Кастинги відбувалися по всій Україні, адже режисер хотів бачити у стрічці нові обличчя, і коли він побачив, як Микола читає Шевченка, то сумнівів майже не залишилось.  

Останнє інтерв'ю Дмитра Червонюка

Пон, 06/19/2017 - 13:01

8 червня не стало 23-річного Дмитра Червонюка - керівника проекту «Goldi Jeans», сина Олега і Галини Червонюків, власників Рівненського льонокомбінату і ТМ «Goldi-Льонокомбінат», що є на сьогодні найбільшим вітчизняним рітейлером готового одягу.

Сергій Постоловський розповів рівнянам, чи вийде "Ворог, або Гнів Божий" на екрани та чим небезпечні жінки

Пон, 02/13/2017 - 17:56

Новий роман українського письменника та політичного аналітика Сергія Постоловського  «Ворог, або Гнів Божий», що вийшов у світ наприкінці минулого року, вже встиг спричинити неабиякий резонанс. Книжку про "український Моссад", де автор подає альтернативний сценарій, як перемогти імперський Кремль з його цинічним бажанням нових загарбань, вже помітили і в Росії, що викликало шквал негативу щодо роману та його автора. Втім, переважна більшість відгуків українських читачів та критиків все-таки є схвальними.

«Завжди має бути світло. Не думаю, що колись відійду від цього, бо заради цього і малюю» - юна рівненська художниця

Срд, 01/25/2017 - 14:44

В українському залі рівненської галереї «Євро-Арт» презентовано виставку робіт талановитої юної художниці Софії Чокан. Вихованка рівненської дитячої художньої школи, Софія заявила про себе перемогами на багатьох виставках і конкурсах, нині ж, продовжуючи розширювати власні мистецькі горизонти, шукає творчого наставника.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.