інсульт

Патрульні Рівного врятували чоловіка з інсультом

Срд, 01/11/2017 - 11:42

Напередодні ввечері Патрульна поліція Рівного отримала виклик про те, що на вулиці Гур'єва людина кличе на допомогу. Коли інспектори прибули на місце, з'ясували, що поліцію викликали мешканці, які й почули крики з сусідньої квартири. На їх думку, екстреної допомоги потребував чоловік похилого віку, зачинений в квартирі.

Рівненські патрульні допомогли жінці, якій раптово стало погано

Срд, 06/29/2016 - 17:28

Сьогодні зранку патрульні на вулиці Степана Бандери помітили жінку, яка сиділа на бордюрі обабіч дороги. Коли копи вирішили поспілкуватися з нею, помітили ознаки того, що у жінки трапився інсульт — у неї було порушення мови, оніміння кінцівок, нездатність до жестикуляції, втрата рівноваги, запаморочення. Проте, від медичної допомоги жінка вперто відмовлялася.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненські патрульні знайшли дитину та повернули батькові

На Рівненщині міліціонер врятував старенького

Птн, 10/31/2014 - 09:28

Старший слідчий слідчого відділення Костопільського райвідділу міліції капітан міліції Роман Максимчук 28 жовтня прийшов на службу, де заступив на чергування до слідчо–оперативної групи. На прийом до міліціонера прийшли дві жінки та просили допомоги. Вони повідомили Романові, що їх 74– річний брат Дмитро вже третю добу не відповідає на телефонні дзвінки та не відкриває двері квартири. Про це повідомили у Костопільському РВ УМВС.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.