Євро-Арт

У Рівному відбудеться виставка картин Оксани Тарасюк «Грані світів»

Срд, 08/16/2017 - 17:02

Персональна виставка Оксани Тарасюк «Грані світів» продовжує широкомасштабний проект галереї «Євро-Арт» для талановитих». Експозиція налічує 24 картини, виконані на полотні в техніці олійного живопису.

Ось як презентує свою творчість сама художниця: 

- Мене часто запитують: «Як і чому я почала писати картини?» Я й сама не знаю, просто захотіла і почала, хоча півтора роки тому я і пензлика в руках ще не тримала...

У Рівному презентують картини Марини Ясиневич

Птн, 06/23/2017 - 15:57

Увага, дату і час виставки змінено!

Відкриття виставки Марини Ясиневич «Світло Духа. Любов Душі»! відбудеться в суботу, 24 червня, о 15:00  у клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт». 

Персональна виставка Марини Ясиневич «Світло Духа. Любов Душі» продовжує широкомасштабний проект галереї «Євро-Арт» для талановитих». Експозиція налічує 23 картини, виконані на полотні в техніці акрилового живопису.

Художники-аматори представлять у Рівному свої доробки

Пон, 05/22/2017 - 13:07

«Кольоровий простір» - таку назву має виставка робіт групи «Художник», що відкриється в середу, 24 травня, у клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» (Рівне, пр. Миру, 4). Під керівництвом Анатолія Іваненка аматори-художники вже сьомий рік поспіль опановують ази живопису. Нині ж уперше представляють свої роботи на широкий загал.

Книгу про творчість Володимира Патика презентують у Рівному

Птн, 03/17/2017 - 10:21

Сьогодні, 17 березня, о 16:00, в галереї європейського живопису «Євро-Арт» відбудеться презентація арт-видання «Володимир Патик. Малярство. Графіка». Це чудова можливість ближче познайомитись із творчістю легендарного художника, класика і творця історії мистецтва, народного і заслуженого художника України, лауреата Шевченківської премії. Презентація книги відбудеться в рамках виставки Остапа Патика «Магнетизм емоцій».
Спікери:

Художник-мандрівник зі Львова вразив рівнян «Магнетизмом емоцій» (ФОТО)

Суб, 02/25/2017 - 14:11

У галереї європейського живопису «Євро-Арт» відбулася презентація виставки львівського художника Остапа Патика «Магнетизм емоцій». На відкриття завітали родина митця, його друзі та колеги по цеху, а також рівненські прихильники мистецтва.

Львівський художник презентує рівнянам "Магнетизм емоцій"

Пон, 02/20/2017 - 09:43

У четвер, 23 лютого, о 16:00, у галереї європейського живопису «Євро-Арт» у Рівному відбудеться презентація персональної виставки львівського художника Остапа Патика «Магнетизм емоцій».

Рівняни поринуть у світ пейзажу та квітів

Пон, 02/06/2017 - 11:03

У середу, 8 лютого, о 15:00 у клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» у Рівному відбудеться презентація спільної виставки двох прекрасних аматорів живопису Людмили Музики (1948 р. н.) і Лариси Польохіної (1953 р. н.) під назвою «Пейзаж і квіти – 2016». Захід відбудеться у рамках проекту «Євро-Арт» для талановитих!». Поважні учні відомих рівненських художників Анатолія Мартиненка та Анатолія Іваненка уже вдруге презентують власні роботи.

Рівнян навчатимуть виготовляти медові свічки

Птн, 02/03/2017 - 17:44

У суботу, 4 лютого, о 15:00 в галереї «Євро-Арт» відбудеться майстер-клас з виготовлення медових свічок!
Свічка супроводжувала людину упродовж усього її життя, без свічки не обходилось жодного свята, обряду, важливих і складних моментів у житті кожної людини. Образ свічки у давнину символізував сонячне світло і поживу Бога, котрі приносять життєдайну силу Землі й людині.

У калейдоскопі мрій та чарівного живопису рівненської мисткині Світлани Марковець

Срд, 01/04/2017 - 16:22

«Живу кольором. Звуком. Лінією. Словом. Моментом…» - так називається виставка Світлани Марковець, що відкрилася нещодавно в клубному кафе галереї «Євро-Арт». Це перша персональна виставка талановитої художниці та майстрині з Рівненщини, на якій представлено увесь спектр емоцій, смаків та уподобань авторки. 43 роботи, розміщені в трьох залах клубного кафе, відображають реакцію художниці на навколишній світ та її творчі пошуки, втілювані через різноманітні жанри, техніки та стилі сучасного мистецтва.

Сьогодні у Рівному представлять творчість Світлани Марковець

Срд, 12/21/2016 - 12:35

Сьогодні, 21 грудня, о 16:00 у клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» відкриється  виставка талановитої художниці Світлани  Марковець «Живу кольором. Звуком. Лінією. Словом. Моментом…»! Виставка представлена в рамках широкомасштабного проекту «Євро-Арт»  для талановитих».

Сторінки

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.