Євро-Арт

Живописні барви закарпатської «Верети» у Рівному

Срд, 10/11/2017 - 16:54

Рівняни мають нагоду ближче познайомитися із сучасним закарпатським мистецтвом. У центральному залі рівненської галереї «Євро-Арт» відкрилася виставка одразу чотирьох художниць - яскравих представниць закарпатського живопису - Одарки Долгош, Олени Кондратюк, Людмили Корж-Радько та Надії Пономаренко з Ужгорода. Арт-проект «Верета»,  підготовлений організацією «Асоціація творчих жінок Закарпаття «Нова форма», вже побачили у Вінниці, Тернополі, Чернівцях, а нині творчі доробки майстринь експонуються і у Рівному.

У Рівному презентували «СоНяшну» виставку

Чтв, 09/21/2017 - 10:58

У п’ятницю, 16 вересня, в галереї сучасного живопису «Євро Арт» у Рівному  відкрили першу «СоНяшну» виставку. Кумедні, ледь впізнавані зображення Мони Лізи та Ван Гога, чудернацькі тварини та «божевільні» машини створювали юні митці Рівного.

На виставку зібрали близько сотні найкращих робіт учнів студії «СонЦе». Керівник Наталія Дейнека зауважує, що провести такий відбір було не просто.

Рівняни можуть насолодитися картинами бельгійського художника

Чтв, 08/31/2017 - 15:51

Від учора, 30 серпня, в галереї європейського живопису «Євро-Арт» діє виставка картин бельгійського художника Генрі Джозефа Пауельса.

Художник увійшов в історію світового мистецтва ХХ століття, як майстер імпресіоністичних новацій та реалістичних практик. Упродовж життя він зазнав і високої слави, і творчих падінь. Нині художній доробок Генрі Джозефа Пауельса отримав визнання у світі: його роботи вписуються у контекст історії мистецтва ХХ століття. Вони знаходяться у приватних колекціях Європи, Австралії, Америки та продаються на світових аукціонах.

У Рівному відбудеться виставка картин Оксани Тарасюк «Грані світів»

Срд, 08/16/2017 - 17:02

Персональна виставка Оксани Тарасюк «Грані світів» продовжує широкомасштабний проект галереї «Євро-Арт» для талановитих». Експозиція налічує 24 картини, виконані на полотні в техніці олійного живопису.

Ось як презентує свою творчість сама художниця: 

- Мене часто запитують: «Як і чому я почала писати картини?» Я й сама не знаю, просто захотіла і почала, хоча півтора роки тому я і пензлика в руках ще не тримала...

У Рівному презентують картини Марини Ясиневич

Птн, 06/23/2017 - 15:57

Увага, дату і час виставки змінено!

Відкриття виставки Марини Ясиневич «Світло Духа. Любов Душі»! відбудеться в суботу, 24 червня, о 15:00  у клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт». 

Персональна виставка Марини Ясиневич «Світло Духа. Любов Душі» продовжує широкомасштабний проект галереї «Євро-Арт» для талановитих». Експозиція налічує 23 картини, виконані на полотні в техніці акрилового живопису.

Художники-аматори представлять у Рівному свої доробки

Пон, 05/22/2017 - 13:07

«Кольоровий простір» - таку назву має виставка робіт групи «Художник», що відкриється в середу, 24 травня, у клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» (Рівне, пр. Миру, 4). Під керівництвом Анатолія Іваненка аматори-художники вже сьомий рік поспіль опановують ази живопису. Нині ж уперше представляють свої роботи на широкий загал.

Книгу про творчість Володимира Патика презентують у Рівному

Птн, 03/17/2017 - 10:21

Сьогодні, 17 березня, о 16:00, в галереї європейського живопису «Євро-Арт» відбудеться презентація арт-видання «Володимир Патик. Малярство. Графіка». Це чудова можливість ближче познайомитись із творчістю легендарного художника, класика і творця історії мистецтва, народного і заслуженого художника України, лауреата Шевченківської премії. Презентація книги відбудеться в рамках виставки Остапа Патика «Магнетизм емоцій».
Спікери:

Художник-мандрівник зі Львова вразив рівнян «Магнетизмом емоцій» (ФОТО)

Суб, 02/25/2017 - 14:11

У галереї європейського живопису «Євро-Арт» відбулася презентація виставки львівського художника Остапа Патика «Магнетизм емоцій». На відкриття завітали родина митця, його друзі та колеги по цеху, а також рівненські прихильники мистецтва.

Львівський художник презентує рівнянам "Магнетизм емоцій"

Пон, 02/20/2017 - 09:43

У четвер, 23 лютого, о 16:00, у галереї європейського живопису «Євро-Арт» у Рівному відбудеться презентація персональної виставки львівського художника Остапа Патика «Магнетизм емоцій».

Рівняни поринуть у світ пейзажу та квітів

Пон, 02/06/2017 - 11:03

У середу, 8 лютого, о 15:00 у клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» у Рівному відбудеться презентація спільної виставки двох прекрасних аматорів живопису Людмили Музики (1948 р. н.) і Лариси Польохіної (1953 р. н.) під назвою «Пейзаж і квіти – 2016». Захід відбудеться у рамках проекту «Євро-Арт» для талановитих!». Поважні учні відомих рівненських художників Анатолія Мартиненка та Анатолія Іваненка уже вдруге презентують власні роботи.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.