ID-картки

У Рівному діткам з особливими потребами оформлюють ID-картки

Чтв, 12/07/2017 - 11:34

Сьогодні в Управлінні Державної міграційної служби в Рівненській області оформлюють ID-картки десяти вихованцям Рівненського реабілітаційно-навчального центру "Особлива дитина".

Колектив Управління вже більше десяти років опікується вихованцями унікального закладу та завжди відгукується на прохання діток з особливими потребами про допомогу в оформленні паспортів.

Рівняни перейшли з паперових на пластикові паспорти

Суб, 03/18/2017 - 12:51

Мешканці Рівненщини поступово звикають до документів нового зразка – пластикових ID-карток. Основна їх відмінність від старих паспортів-книжечок в тому, що на нових документах записуються біометричні дані власника. Проте міняти старі паспорти на нові не обов’язково. ID-картку отримують в першу чергу молоді люди, які оформлюють перший в житті паспорт.

Без черг та інформації про сімейний стан: рівненська молодь отримуватиме паспорти майбутнього

Пон, 07/25/2016 - 17:24

З 1 жовтня 2016 року усі без винятку громадяни України, які досягнули чотирнадцятирічного віку, замість старих паспортів-книжечок отримуватимуть ID-картки. На нових документах будуть розміщуватись персональні дані особи, а з 18 років – електронний підпис власника ID-картки.

Жителі Рівненщини отримуватимуть паспорти з 14-ти років

Срд, 07/20/2016 - 09:02

Верховна Рада України ухвалила в другому читанні відповідний законопроект. Після його підписання Президентом України міграційна служба, ЦНАПи та ДП «Документ» зможуть приймати документи для видачі ID-картки всім громадянам України.

Як повідомляють в УДМС України в Рівненській області, до набрання чинності абсолютна більшість підрозділів служб будуть забезпечені необхідним обладнанням для оформлення цих документів.

На Рівненщині вже оформлено більше тисячі ID-паспортів

Птн, 04/15/2016 - 17:24

З початку року на Рівненщині вже виготовлено 6,5 тисяч українських паспортів та близько 14 тисяч закордонних.

У тому числі оформлено більше тисячі документів нового зразку – внутрішніх ID-карток. Про це повідомили в управлінні державної міграційної служби в Рівненській області.

Водночас фахівці управління повідомляють, що з наступного тижня у Рівному збільшується кількість днів прийому подачі документів на виготовлення закордонного паспорта. Тож,нині Рівненський міський відділ буде приймати громадян для оформлення документів з понеділка до п’ятниці включно.

Четверо молодих рівнян вже отримали перші ID-паспорти

Птн, 02/05/2016 - 18:10

Сьогодні у Рівному отримували перші ID-картки. У Рівненському міському відділі Державної міграційної служби України перші пластикові паспорти отримали четверо молодих людей – дві дівчини та двоє хлопців. Вони стали першими власниками паспортів нового зразка на Рівненщині. Про це повідомили на 7Днів.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.