Христина Соловій

Сьогодні у Рівному співатиме Христина Соловій

Срд, 10/18/2017 - 09:22

Сьогодні,18 жовтня, в Міському будинку культури у Рівному відбудеться концерт української співачки Христини Соловій.

Її голос зачаровує з першої пісні. Це краса, що оспівана у легендах. Музика, яка зворушить найтвердіші серця. Це все про неймовірну Христину Соловій. Подаруйте коханим романтичний вечір з проникливою атмосферою лірики родом з Карпатських гір та саундом з долини річки Міссісіпі.

Христина Соловій у Рівному: соромилась, ніяковіла, але була щирою

Чтв, 04/20/2017 - 16:22

Про молоду «принцесу лемків» Христину Соловій країна дізналася після конкурсу «Голос країни». Попри те, що молода галичанка так і не зуміла здобути перемогу у цьому пісенному конкурсі, вона запевняє, що своєї мети вже досягла: пісні лемків співає вся Україна. 18 квітня із сольним концертом Христина Соловій завітала до Рівного. Це був її перший концерт у нашому місті, а також перший виступ у турі на підтримку нового альбому співачки «Жива Вода».

У Рівному відбувся перший концерт "принцеси лемків" (ВІДЕО)

Срд, 04/19/2017 - 09:29

Вчора, 18 квітня, у Рівному відбувся перший концерт туру Христини Соловій на підтримку нового альбому "Жива Вода". Попри те, що молода співачка через технічні неполадки на сцену міського будинку культури вийшла на сорок хвилин пізніше, ніж планувалося, загального враження від концерту це не зіпсувало. Рівняни двічі викликали Христину на біс.

 

Христина Соловій: у Рівному не буде танців та балетів, а тільки музика

Втр, 04/18/2017 - 16:14

Учасниця телевізійного шоу «Голос країни» Христина Соловій уже в Рівному. Сьогодні о 19 годині в Міському будинку культури відбудеться її сольний концерт.

– Сьогодні не буде ні балетів, ні танців. Буде лише музика. Я в першу чергу музикант. З цим я прийшла в «Голос країни» і музику я покликана нести в маси. Судячи з тих концертів, які вже відбулися, я на своєму місці, – розповіла Соловій.

Сьогодні до Рівного приїде "принцеса лемків"

Втр, 04/18/2017 - 10:11

Христина Соловій, яка підкорила своїм шармом та голосом усю Україну, - вперше у нашому місті з великим сольним концертом у рамках всеукраїнського туру «Жива Вода 2017».

Її дебютний альбом «Жива вода» - це український фолк в сучасних аранжуваннях, які є синтезом стилів на перехресті поп-року, блюзу та джазу. Талановита молода співачка зібрала власний гурт, до якого увійшли одні з кращих музикантів країни. Тому ми з особливим пієтетом очікуємо феєричність концерту народного голосу країни Христини Соловій.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.