Хомко

Як питання дитячих садків Рівного стало «питанням» Верховної Ради?

Птн, 09/22/2017 - 14:50

Кілька місяців тому міський голова Рівного Володимир Хомко заявив, що рівненські дитячі садки будуть лише для місцевих. Мовляв, сільським дітям тут не місце. Тема набула надзвичайного розголосу. Одні, заяву мера підтримали, інші – виступили проти. До цього часу тема зупинилася на рівні розмов. Однак, на останньому засіданні виконавчого комітету очільник міста заявив, що його ініціативу підтримали мери інших міст і незабаром підготують відповідний законопроект, який віддають на розгляд народних обранців.

Експерт розповів, що чекати від нового закону, якого "боїться" мер Рівного

Чтв, 09/21/2017 - 16:55

Нещодавно Петро Порошенко підписав закон «Про державну допомогу суб’єктам господарювання». Цим неабияк занепокоїлися міські управлінці. За словами мера Рівного Володимира Хомка відповідно до цього закону, місту буде заборонено фінансово допомагати комунальним підприємствам:

Нічні перегони в Рівному: адреналін проти закону

Срд, 09/20/2017 - 12:41

Нічні нелегальні перегони на автомобілях у Рівному набули такої популярності, що поганяти на авто, або ж подивитися як роблять це інші збираються сотні людей. Приїздять на видовище навіть із інших міст. Небезпечні забави не тішать ні полісменів, ні міську владу, ні жителів будинків, поблизу яких збираються автолюбителі. Але поки всі спроби зупинити це дійство успіхом не увінчалися і викликають лише спротив. Чи шукатимуть компроміс автолюбителі та влада Рівного, щоб перевести дійство у законне русло - дізнавалися наші журналісти.

Мер Рівного через суд вимагає вибачень і ще планує "скачати" 100 тисяч гривень

Срд, 09/13/2017 - 10:43

Фото ілюстративне

Гарячу воду рівнянам таки подадуть

Птн, 08/18/2017 - 14:50

Через відсутність лімітів на газ для теплопостачальних підприємств рівняни на ціле літо лишилися без гарячої води. Та, за останніми даними, прийняти теплу ванну рівняни таки зможуть. Бо подачу гарячої води в Рівному відновлять. Щоправда, на тиждень – із 22 серпня до 4 вересня.

- На той тиждень «видерли» ліміти, на той і подамо, - повідомив міський голова Рівного Володимир Хомко.

Міський голова Рівного пропонує "роздавати бюджет" рівнянам

Чтв, 07/06/2017 - 13:39

Затверджуючи чергове рішення по наданню матеріальної допомоги рівнянам, міський голова Рівного Володимир Хомко зауважив, що ситуація з матеріальною допомогою виходить з-під контролю - росте в геометричній прогресії.

- Нам треба зібратися і поговорити, бо такими темпами можна було б просто бюджет роздати рівнянам і сказати: робіть що хочете. Тільки подумайте, у 2015 році для 209 рівнян виділили на допомогу 516,8 тисяч гривень, у 2016-му 323-м - 1,379 мільйона гривень, а в цьому році на допомогу для 232 рівнян - 1,19 мільйона гривень, - зауважив міський голова.

Депутати Рівнеради збираються рятувати Басівкутське озеро

Чтв, 07/06/2017 - 10:49

Сьогодні на сесії Рівнеради депутати обговорюють зміни до Програми розчищення і впорядкування малих річок та охорони підземних вод від забруднення на 2015-2020 роки.

Крім цього, міський голова Рівного запропонував депутатам створити нову програму під назвою «Покращення екологічного стану озера Басів Кут».

Міський голова Рівного про війну з МАФами: «Наживу собі купу ворогів, але життя не дам!»

Втр, 07/04/2017 - 16:42

На засіданні виконавчого комітету Рівненської міської ради затвердили черговий перелік малих архітектурних форм, які підлягають знесенню. Зокрема йдеться про 63 МАФи на вулиці Макарова та 18 на вулиці Грушевського.

 За словами очільника міста Рівне Володимира Хомка, процес по знесенню кіосків і, так званих, черепашок, стартонув і міська влада робитиме все для того, щоб задумане реалізувати.

Правоохоронці Рівного доводили, що стаціонарний кіоск — не автокав'ярня

Втр, 04/11/2017 - 16:05

На засіданні виконавчого комітету Рівненської міської ради вкотре підняли питання щодо роботи авто- та велокавярень. За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, заробляти людям заважати не будуть, але необхідно вимагати від власників не заважати ні «стаціонарному» бізнесу, ні перехожим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівне вирішило питання пільгового перевезення до Новоукраїнки?

Мер Рівного розповів, що робити з «Рівнеазотом»

Птн, 02/24/2017 - 09:31

Міський голова Рівного Володимир Хомко заявив, що стурбований ситуацією, що склалася у «Рівнеазоті».  Проте, запевнив, вихід є.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.