Хомко

Начальник Рівненського ШЕУ розповів скільки ще грошей треба "вкатати" в дороги

Втр, 11/21/2017 - 16:02

На балансі Рівненського шляхово-експлуатаційного управління знаходиться 300,5 кілометрів доріг. За десять років підприємство провело капремонт 43,6 кілометрів дорожнього покриття. А це всього 14% від необхідного.

- Відповідно до правил експлуатації автомобільних доріг, раз на десять років необхідно проводити капремонт. Отже, маючи на балансі 300,5 кілометрів автодоріг ми кожного року мали б ремонтувати хоча б 30 кілометрів. Якщо у відсотковому відношенні, то за 10 років ми мали б пройти всі 300 кілометрів, від наявних 100 % у ШЕУ доріг.

Рівне воює з Урядом за мільйони

Чтв, 11/16/2017 - 11:09

Кілька років поспіль Рівне тішиться чималим відсоткам перевиконання. Проте, за словами фінансистів, на вже наступного року великого профіциту бюджету очікувати. Аби на поточні видатки вистачило.

Проте вже на наступний рік, такого перевиконання ймовірно, не буде. Міський голова Рівного Володимир Хомко робить далеко не втішні прогнози:

Хомко дав майстер-клас із голосування для рівненського депутата

Срд, 11/15/2017 - 12:37

Сьогодні під час сесії депутати Рівнеради кілька разів поверталися до переголосування. Ніяк не могли дійти толку, коли ж натискати кнопку "за".

Контрольне голосування оголошували кілька разів поспіль. Врешті дійшли до того, що навіть коли голосують усі "за", голос депутата Петролюка висвічується як "утримався".

- Натискайте кнопку десь на 7-6-й секунді після початку зворотнього відліку. Йдіть до мене. З пультом. Оголошуємо контрольне голосування, - втрутився Володимир Хомко.

Рівненське ШЕУ чиститиме дороги всупереч рішенню прокуратури

Втр, 11/14/2017 - 17:45

Нещодавно Рівнерада оголосила тендер на закупівлю «Послуги щодо очищення, оброблення, та утримання в належному стані вулиць, проїздів та майданів у місті Рівне». Перемогло міське шляхово-експлуатаційне управління автомобільних доріг. Однак прокуратура через суди оскаржила дійсність результатів тендерної закупівлі. Тепер Рівнерада вимушена проводити тендер повторно. Але Рівненське ШЕУ й надалі буде одержувачем бюджетних коштів з 14 листопада по 31 грудня цього року.

Снігоочисною машиною, яку обрали для Рівного, займеться антимонопольний комітет?

Птн, 10/20/2017 - 15:32

В управлінні житлово-комунального господарства Рівнеради анонсували закупівлю снігоочисної машини. За словами заступника міського голови Рівного із питань ЖКГ Олексія Хмилецького, попередньо зупинилися на машині «МАЗ» із навісним обладнанням.

 -  Ця машина буде обладнана і відвалом, і щіткою, і бункером для перевезення інертних матеріалів. Приблизна вартість -2,6 мільйона гривень. Працюватиме цей МАЗ і літом, і зимою, - розповів Хмилецький.

Помогли чим могли: депутати виділили найбільшу фінансову допомогу для рівнянина

Птн, 10/20/2017 - 11:47

На сесію Рівнеради завітала рівнянка із проханням виділити гроші на лікування її 66-річного чоловіка. За її словами, у чоловіка хворе серце і йому просто необхідний дороговартісний спеціальний апарат.

- Тільки апарат коштує 250 тисяч, а ще 70 тисяч гривень коштує операція . Порахуйте скільки це… - крізь сльози розповідає рівнянка.

 А словами міського голови Рівного за всю історію місто на лікування одній людині виділяли максимум 20 тисяч гривень. Стільки ж погодили виділити й цього разу.

Як питання дитячих садків Рівного стало «питанням» Верховної Ради?

Птн, 09/22/2017 - 14:50

Кілька місяців тому міський голова Рівного Володимир Хомко заявив, що рівненські дитячі садки будуть лише для місцевих. Мовляв, сільським дітям тут не місце. Тема набула надзвичайного розголосу. Одні, заяву мера підтримали, інші – виступили проти. До цього часу тема зупинилася на рівні розмов. Однак, на останньому засіданні виконавчого комітету очільник міста заявив, що його ініціативу підтримали мери інших міст і незабаром підготують відповідний законопроект, який віддають на розгляд народних обранців.

Експерт розповів, що чекати від нового закону, якого "боїться" мер Рівного

Чтв, 09/21/2017 - 16:55

Нещодавно Петро Порошенко підписав закон «Про державну допомогу суб’єктам господарювання». Цим неабияк занепокоїлися міські управлінці. За словами мера Рівного Володимира Хомка відповідно до цього закону, місту буде заборонено фінансово допомагати комунальним підприємствам:

Нічні перегони в Рівному: адреналін проти закону

Срд, 09/20/2017 - 12:41

Нічні нелегальні перегони на автомобілях у Рівному набули такої популярності, що поганяти на авто, або ж подивитися як роблять це інші збираються сотні людей. Приїздять на видовище навіть із інших міст. Небезпечні забави не тішать ні полісменів, ні міську владу, ні жителів будинків, поблизу яких збираються автолюбителі. Але поки всі спроби зупинити це дійство успіхом не увінчалися і викликають лише спротив. Чи шукатимуть компроміс автолюбителі та влада Рівного, щоб перевести дійство у законне русло - дізнавалися наші журналісти.

Мер Рівного через суд вимагає вибачень і ще планує "скачати" 100 тисяч гривень

Срд, 09/13/2017 - 10:43

Фото ілюстративне

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.