Холодне серце

Грандіозне шоу «Холодне серце» повертається до Рівного

Срд, 01/17/2018 - 15:40

Через надзвичайно велику кількість звернень, Tikhonov сoncert and event agency оголошує про ще один виступ шоу «Холодне серце» у місті Рівному.

Новий виступ відбудеться 24 лютого у Рівному в Міському будинку культури.

У Рівному презентували дивовижне сімейне шоу "Холодне серце" (ВІДЕО)

Суб, 01/13/2018 - 12:22

Вчора маленькі рівняни та їх батьки мали нагоду переглянути неймовірну виставу "Холодне серце" від одеського продюсерського центру «Made in Odessa», створену за мотивами улюбленого мультфільму дітей всього світу "Frozen",

У Рівному презентують сімейну виставу «Холодне серце»

Срд, 01/10/2018 - 12:50

12 січня в Міському будинку культури у Рівному відбудеться грандіозне шоу «Холодне серце». Це масштабна постановка від одеського продюсерського центру «Made in Odessa» – неймовірна вистава, створена за мотивами улюбленого однойменного мультфільму дітей всього світу, і самого касового за всю історію компанії «Walt Disney».

Історія здивує новими фактами: появою героїв, з якими глядач не був знайомий раніше і несподіваними поворотами сюжету, об'єднаними в оригінальний, наповнений чарівними подіями сценарій.

Сьогодні рівнянам покажуть виставу "Холодне серце"

Срд, 03/29/2017 - 14:24

Сьогодні, 29 березня, о 18:00 в МПК «Текстильник» у Рівному презентують шоу для усієї сім'ї під назвою "Холодне серце" – за мотивами відомого мультфільму компанії "Walt Disney".

Гості, які відвідають виставу, зможуть поринути в атмосферу свята, взяти участь в різних іграх, забавах. Разом з героями казки глядачі вирішуватимуть веселі завдання, будуть підказувати, як виплутатися з важких обставин героям вистави "Холодне серце".

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.