хірурги

У Рівному безкоштовно працюватимуть хірурги «Інституту серця»

Чтв, 11/09/2017 - 11:10

8 грудня у Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім.В.Поліщука працюватимуть хірурги з «Інституту серця МОЗ України». Висококваліфіковані лікарі-діагности проводитимуть безкоштовний прийом та діагностику захворювань. Столичні фахівці працюватимуть у діагностичному з 9:00 до 15:00. Під час прийому пацієнти зможуть зробити ультразвукове дослідження серця та отримати консультативний висновок кардіохірурга.

Два місяці чоловік з Рівненщини жив з дерев’яною друзкою в шиї

Срд, 09/13/2017 - 09:57

Хірурги Інституту Шалімова в Києві провели унікальну операцію діставши з шиї чоловіка з Рівненщини Сергія Рубцова 25-сантиметрову дерев'яну друзку.

Ще влітку гостра друзка вилетіла з деревообробного верстата, на якому він працював, і вп’ялася у шию. Чоловік прожив із нею два місяці, адже через те, що вона вросла в тканини він не відчував дискомфорту, а до лікарів звернувся лиш тоді, коли чужорідне тіло почало заважати.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.