хіп-хоп

Рівненський репер випустив кліп про місцевий баскетбольний клуб (ВІДЕО)

Суб, 01/13/2018 - 12:43

В мережі з’явився кліп на композицію «Все або нічого!», яка є фан-треком баскетбольного клубу «Рівне». Автором та виконавцем хіп-хоп творіння є рівненський репер «Дев’ятий”». Режисером відеороботи виступив Тарас Сватула.

У Рівному покажуть франко-українській балет з елементами хіп-хопу

Чтв, 04/06/2017 - 14:31

7 квітня о 19:00 в Рівненському облмуздрамтеатрі  відбудеться особлива подія, а саме прем’єра франко-українського балету з елементами хіп-хопу «Переміщення/Motion». Постановку здійснив відомий французький хореограф Браїм Бушелагем на запрошення Французького інституту в Україні.

У Рівному показ відбудеться у рамках фестивалю «14-та Французька Весна в Україні», за підтримки мережі «Альянс Франсез».

У Рівному змагатимуться хіп-хопери з усієї України

Срд, 10/12/2016 - 11:32

15 жовтня, у суботу, в МПК «Текстильник» відбудеться відкриття Всеукраїнського «Хіп-Хоп» чемпіонату. Найкращі з найкращих зіткнуться в танці за перше місце та головний приз 10 000 гривень та путівку.

Переможці кожного туру отримають сертифікат фіналіста та запрошення на фінал, який буде проведений у м. Рівне (дорога в обидві сторони та проживання - за рахунок організаторів).

Відомий репер закликав рівнян зберегти рідну природу (ФОТО)

Пон, 05/23/2016 - 13:02

У Рівному на стадіоні "Мототрек" вперше відбувся запальний концерт київського хіп-хоп об’єднання «Стольний Град», організований івент-агенцією «Мегаподія».

Майже дві години популярні репери, у складі Ярмака, Тофа, Гіги та Бардака «качали» рівненську публіку. За цей час артисти «Стольного» встигли виконати 30 композицій.

Учасники групи вели живе спілкування з публікою між треками, а глядачі жваво підтримували улюблених артистів. Юні прихильники хіп-хоп виконавців мали можливість сфотографуватися з кумирами та взяти у них автографи.

Завтра у Рівному виступить "Стольний Град"

Суб, 05/21/2016 - 15:21

В неділю, 22 травня на стадіоні «Мототрек» виступить «Стольний Град». Хіп-хоп команда з Києва, до складу якої входять Ярмак, Тоф, Гіга та БарДак, стрімко набирає популярність. Нещодавно музиканти випустили свій другий альбом – «Пока районы не спят».

Стольний Град – творче об'єднання українських hip-hop виконавців, близьких по духу та з однаковою життєвою позицією. Як зазначають артисти, їхня місія – підвищити популярність хіп-хоп культури в Україні.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.