гумористи

Сьогодні у Рівному жартуватимуть "Мамахохотала-шоу"

Чтв, 04/27/2017 - 12:48

Сьогодні, 27 квітня, о 19:00, в Міському будинку культури у Рівному відбудеться концерт «Мамахохотала-шоу». Популярні гумористи вирушають у великий концертний тур по містах України, серед яких є Рівне.

Завтра у Рівному виступить «VIP Тернопіль» (ВІДЕО)

Суб, 01/28/2017 - 09:36

В неділю, 29 січня, в МПК «Текстильник» у Рівному відбудеться концерт однієї з найвідоміших гумористичних команд України "VIP Тернопіль". Коміки з «Файного міста» є переможцями Літнього кубку Ліги сміху 2016 у Юрмалі, призерами двох сезонів телевізійного шоу «Ліга сміху» та неодноразовими переможцями проекту «Розсміши коміка». Окрім цього, VIP Тернопіль – актори і автори скетчкому "Країна У", сіткому "Одного разу під Полтавою", а також популярного проекту «Танька і Володька».

Сьогодні рівнянам буде "Осень смешно"

Втр, 11/01/2016 - 15:45

Сьогодні у Рівному, в МПК "Текстильник", відбудеться концерт відомих українських гумористів "Дизель Шоу". Цього разу коміки презентують у Рівному нову концертну програму - "Осень смешно".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Дизель Шоу» у Рівному: чудово жартувати можна і без політики + ФОТО

У Рівному жартуватимуть та розігруватимуть призи

Суб, 08/13/2016 - 10:14

В неділю, 21 серпня, о 13.00 на головній сцені ТРЦ "Еквавтор" відбудеться зйомка першого рівненського телевізійного проекту "СМАЙЛ ШОУ", за участю кращих гумористів КВНу, Ліги Сміху та стендап-коміків Рівненщини

Зокрема на гумористичному ринзі зійдуться:

· Дует «Параноя» (Дубно-Львів)

· Євгенія Савелко (Здолбунів/стендап)

· Експериментальний колектив «ЛяЛяКи» (Рівне)

· Дмитро Чередниченко (Рівне/вокал)

· Збірна Ювілейного (Рівне-Острог)

· Павло Велешко (Рівне/авторські жарти)

· Дует «Інтелігенти» (Рівне Азот)

Гумористи з Рівного підкорили Грецію

Чтв, 06/09/2016 - 09:40

Рівненська команда жартівників «Манхеттен» стала переможцем міжнародного конкурсу.

У грецькому місті Халкідіки з 30 травня по 6 червня проходив Тиждень європейського гумору, в якому взяли участь жартівники з Естонії, Білорусі, України, Великої Британії, Німеччини, Ізраїлю, Росії та Греції.

Перемога дісталася команді «Манхеттен» (Полтава-Рівне). Третє місце виборола також українська команда у складі з рівнянами - «Отдыхаем вместе» (Хмельницький-Рівне).

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.