Громадський контроль

Політичний цирк у Рівнераді продовжує тішити репертуаром

Птн, 09/15/2017 - 10:51

У четвер із самого ранку біля сесійної зали засідань Рівнеради збираються люди: одні розгортають плакати із закликами «Дайте приватизувати житло!», інші роздають перехожим листівки із копіями звернення до депутатів щодо підприємницької діяльності, треті – проводять останні підготовчі «наради». Всі ці невдоволені рівняни готуються до початку чергової шістнадцятої сесії Рівненської міської ради. На прохання охорони відправити до зали засідань лише кількох представників люди не реагують і кілька десятків містян «захоплюють» приміщення, де міські обранці вирішують найважливіші проблеми міста.

Зміни у рівненській фракції Громадського контролю Хомко назвав другим проривом після Саакашвілі

Чтв, 09/14/2017 - 11:10

Сьогодні на сесії Рівнеради із фракції Громадський контроль вийшло два депутати: Святослав Стельмащук та Тетяна Чубай. За словами Святослава Стельмащука, рішення таке прийняв, оскільки він командний гравець, а у фракції «тепер кожен грає у свої ігри».

Тетяна Чубай своє рішення мотивувала, що просто «усі люди різні».

– Після прориву Саакашвілі, це в друга подія в політичному середовищі, – зазначив міський голова Рівного.

Святослав Євтушенко повідомив, що днями у фракції відбулося засідання, на якому новим головою фракції обрали Романа Яворського.

Яким буде парк поблизу ПДМу обговорюють активісти та чиновники

Втр, 06/27/2017 - 10:20

Сьогодні, 27червня, рівненські активісти зібралися, щоб обговорити яким має стати парк біля Палацу дітей та молоді після реалізації проекту в рамках громадського бюджету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Будівництво школи у Пісківській громаді Рівненщини набирає обертів

Перш ніж залучити експертів до розроблення плану відновлення активісти опитали майже півтори сотні рівнян. Цікавилися яким парк біля ПДМу бачать рівняни.

У рівненських супермаркетах продають кримсько-російське пиво

Птн, 01/30/2015 - 10:48

В одному із супермаркетів Рівного активісти громадської організації «Рівненський громадський контроль» виявили алкогольні напої,  завезені з анексованого півострова Крим. Проте із зазначенням країни-виробника – Росія. Про це повідомили на сайті sfera-tv.com.ua.

Дивна знахідка неабияк обурила активістів, адже вони вбачають в такому маркуванні порушення прав споживача та закону «Про тимчасово окуповані території».

Відсутність освітлення біля будинку рівнян міській владі – «до лампочки»

Втр, 10/28/2014 - 16:47

Мешканці вулиці Костромська,1, що у Рівному вже довгі роки стикаються з проблемою відсутності світла на прибудинковій території. Особливо гостро та небезпечно відсутність освітлення проявляється в осінньо-зимовий період, коли темінь настає достатньо рано, втім влада на проблеми людей не реагує...

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.