Громадський бюджет

Дорвалися: у Рівному хочуть розтягнути Громадський бюджет на «м’які» проекти

Срд, 09/06/2017 - 17:59

Цього року рівняни подали майже 90 проектів громадського бюджету для реалізації в наступному 2018 році. Попри те, що громадський бюджет становить 10 мільйонів гривень, загальна вартість проектів сягнула близько 50 мільйонів. Зараз проекти перебувають на розгляді управлінь Рівнеради, після того їх обговорять на засіданні координаційного комітету і тільки тоді громада матиме нагоду проголосувати за ті проекти, які на її думку якісно змінять місто.

В центрі Рівного можна зарядити свій ґаджет від дерева (ФОТОФАКТ)

Птн, 09/01/2017 - 12:48

Вчора ввечері на бульварі Незалежності у Рівному почали встановлювати перше в обласному центрі «сонячне дерево». Новинку втілюють в рамках реалізації проектів Громадського бюджету. Станом на сьогодні конструкція вже встановлена та готова до використання.

Через модний проект громадського бюджету рівненські пенсіонери «воюють» із активістами

Птн, 08/25/2017 - 16:04

Кілька мешканців вулиці Словацького написали звернення до міської ради Рівного з вимогою не встановлювати їм попід вікнами велопарковки.

Стверджують, що ця велопарковка збільшить кількість велосипедистів, а разом з тим молодь організовуватиме там посиденьки, які заважатимуть мирному існуванню рівнян. Як виявилося, бабусі мають на увазі так званий громадський простір на перехресті вулиці Словацького та бульвару Незалежності в проекті «Сучасне місто».

На місці скандального кафе у рівненському парку буде музичний ретромайданчик?

Птн, 08/25/2017 - 10:10

На засіданні робочої групи щодо реалізації проектів громадського бюджету начальник управління культури Тарас Максименко розповів, що на місці кафе «Домінус», що донедавна знаходилося у парку Шевченка, планують облаштувати музичний ретромайданчик із зоною відпочинку для пенсіонерів.

- Уже закуплено декоративні матеріали, саджанці і апаратуру. Хочемо встановити той ретромайданчик на площадці «Домінуса». Уже витрачено 69,8 тисяч гривень. Маємо залишок - вісім тисяч гривень, - розповів Тарас Максименко.

У Рівному «висадять» сонячні дерева

Втр, 08/22/2017 - 15:03

Фото ілюстративне 

Вже в перших числах вересня у місті Рівне, в рамках реалізації проектів Громадського бюджету 2016 року, встановлять так звані сонячні дерева.

- Це сонячні панелі на стилізованих під дерева підставках для зарядки мобільних телефонів. планшетів, ноутбуків. Розташуємо їх на прохання автора на Лебединці, на майдані Незалежності та автовокзалі «Чайка», - розповів начальник управління транспорту Віталій Миронюк.

Рівняни пропонують покращити добробут міста майже за 50 мільйонів гривень

Втр, 08/22/2017 - 13:05

Сьогодні, 22 серпня, у Рівнераді відбулася робоча нарада щодо реалізації проектів Громадського бюджету. Обговорюючи стан реалізації проектів поданих у 2016 році, згадали і про проекти, які рівняни подали тепер. Примітно, що у 2017 році в порівнянні з попереднім подано ледь не вдвічі більше проектів.

П'ятеро рівнян подали 12 проектів громадського бюджету: десять по культурі

Втр, 08/08/2017 - 10:40

До завершення подачі громадських проектів лишилося 6 днів. Шестеро рівнян уже встигли подати на розгляд свої проекти: 7 великих та 5 малих.
Цікаво, що із загальної кількості 10 проектів стосуються культури, один записали до категорії «спорт» і ще один – «комунальне господарство».

На вулицях Рівного працює мобільний консультаційний пункт Громадського бюджету

Срд, 08/02/2017 - 11:05

Активних рівнян запрошують долучатися до розвитку міста. Як підготувати та подати свій проект на Громадський бюджет Рівного, можна дізнатися у мобільному пункті на вулицях міста. Час роботи приблизно 12.30-18:30.

А також усіх активних рівнян запрошують на тренінги з підготовки проектів, що відбудуться в Інформаційно-освітньому просторі INFOHUB 2 серпня о 18:00 та 5 серпня об 11:00 (Словацького, 3а).
Змінюйте місто на краще!

Рівнян навчатимуть піарити власні проекти Громадського бюджету

Суб, 07/22/2017 - 11:01

Рівнян запрошують отримати практичні навички промування проектів, які допоможуть в майбутньому отримати голоси в підтримку проекту. Сьогодні, 22 липня, о 14:00 в Інформаційно-освітньому просторі INFOHUB відбудеться другий тренінг з підготовки проектів Громадського бюджету, присвячений проведенню промоційної кампанії проектів.

Рівнян сьогодні навчатимуть прораховувати бюджет власних проектів

Суб, 07/15/2017 - 10:00

Нагадуємо, що у суботу, 15 липня, о 14.30 в Інформаційно-освітньому просторі InfoHub (Словацького, 3а) відбудеться практичний тренінг з підготовки проектів Громадського бюджету Рівного.

Під час тренінгу учасники не лише дізнаються про дієві приклади впровадження Громадського бюджету в містах України, Грузії та Польщі, а й навчаться заповнювати проектну заявку та прораховувати бюджету проекту, враховуючи вартість робіт та матеріалів.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.