Громадський бюджет

Куди «впадуть» мільйони громадського бюджету міста Рівне

Втр, 11/14/2017 - 12:01

Начальник управління бюджету та фінансів Рівненської міської ради Віктор Шульга розповів, що станеться із мільйонами громадського бюджету, якщо їх не вдасться використати до кінця року.

У Рівному визначили, які проекти реалізовуватимуть за кошти громадського бюджету

Втр, 11/07/2017 - 15:25

Сьогодні, 7 листопада, у Рівному відбувається засідання координаційного комітету громадського бюджету. Нагадаємо, громадський бюджет сягає 10 мільйонів гривень. Понад 40 хвилин засідателі не могли зібрати кворум.

Шляхом голосування визначили, що до реалізації рекомендують 8 великих та 16 малих проектів.

Громадські активісти просять рівнян про підтримку

Птн, 10/20/2017 - 09:38

У Рівному з 17 по 31 жовтня проходить голосування за проекти, відібрані для фінансування із Громадського бюджету Рівного 2018 року. 10 мільйонів гривень будуть розподілені для реалізації ініціатив активних громадян, які хочуть власними силами змінити рідне місто.

Цьогоріч до голосування допущено 89 проектів, проте фінансування отримають лише ті, хто отримає найбільшу підтримку рівнян. 

Рівнян запрошують долучитися до відновлення парку на Грабнику

Срд, 10/18/2017 - 11:39

У Рівному говорили про плани щодо покращення громадських просторів міста, зокрема парку на Грабнику. Ця ініціатива знайшла підтримку в місцевих активістів та урбаністів, які активно просувають ідею відновлення парку через громадський бюджет. Долучилося до проекту і керівництво головного сусіда парку – Палацу дітей та молоді.

Дорвалися: у Рівному хочуть розтягнути Громадський бюджет на «м’які» проекти

Срд, 09/06/2017 - 17:59

Цього року рівняни подали майже 90 проектів громадського бюджету для реалізації в наступному 2018 році. Попри те, що громадський бюджет становить 10 мільйонів гривень, загальна вартість проектів сягнула близько 50 мільйонів. Зараз проекти перебувають на розгляді управлінь Рівнеради, після того їх обговорять на засіданні координаційного комітету і тільки тоді громада матиме нагоду проголосувати за ті проекти, які на її думку якісно змінять місто.

В центрі Рівного можна зарядити свій ґаджет від дерева (ФОТОФАКТ)

Птн, 09/01/2017 - 12:48

Вчора ввечері на бульварі Незалежності у Рівному почали встановлювати перше в обласному центрі «сонячне дерево». Новинку втілюють в рамках реалізації проектів Громадського бюджету. Станом на сьогодні конструкція вже встановлена та готова до використання.

Через модний проект громадського бюджету рівненські пенсіонери «воюють» із активістами

Птн, 08/25/2017 - 16:04

Кілька мешканців вулиці Словацького написали звернення до міської ради Рівного з вимогою не встановлювати їм попід вікнами велопарковки.

Стверджують, що ця велопарковка збільшить кількість велосипедистів, а разом з тим молодь організовуватиме там посиденьки, які заважатимуть мирному існуванню рівнян. Як виявилося, бабусі мають на увазі так званий громадський простір на перехресті вулиці Словацького та бульвару Незалежності в проекті «Сучасне місто».

На місці скандального кафе у рівненському парку буде музичний ретромайданчик?

Птн, 08/25/2017 - 10:10

На засіданні робочої групи щодо реалізації проектів громадського бюджету начальник управління культури Тарас Максименко розповів, що на місці кафе «Домінус», що донедавна знаходилося у парку Шевченка, планують облаштувати музичний ретромайданчик із зоною відпочинку для пенсіонерів.

- Уже закуплено декоративні матеріали, саджанці і апаратуру. Хочемо встановити той ретромайданчик на площадці «Домінуса». Уже витрачено 69,8 тисяч гривень. Маємо залишок - вісім тисяч гривень, - розповів Тарас Максименко.

У Рівному «висадять» сонячні дерева

Втр, 08/22/2017 - 15:03

Фото ілюстративне 

Вже в перших числах вересня у місті Рівне, в рамках реалізації проектів Громадського бюджету 2016 року, встановлять так звані сонячні дерева.

- Це сонячні панелі на стилізованих під дерева підставках для зарядки мобільних телефонів. планшетів, ноутбуків. Розташуємо їх на прохання автора на Лебединці, на майдані Незалежності та автовокзалі «Чайка», - розповів начальник управління транспорту Віталій Миронюк.

Рівняни пропонують покращити добробут міста майже за 50 мільйонів гривень

Втр, 08/22/2017 - 13:05

Сьогодні, 22 серпня, у Рівнераді відбулася робоча нарада щодо реалізації проектів Громадського бюджету. Обговорюючи стан реалізації проектів поданих у 2016 році, згадали і про проекти, які рівняни подали тепер. Примітно, що у 2017 році в порівнянні з попереднім подано ледь не вдвічі більше проектів.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.