Греко-римська боротьба

Рівненський борець Богдан Кабин: «Треба ставити такі цілі, щоб аж страшно було»

Чтв, 08/03/2017 - 15:54

Греко-римська боротьба – контактний вид спорту, заснований ще в Стародавній Греції. Воїни Еллади, борючись між собою, таким чином визначали найсильнішого чоловіка. Сучасна греко-римська боротьба почала формуватися близько двохсот років тому у Франції: будувалися перші арени, доповнювалися правила. Змагання борців греко-римлян були включені в програму перших Олімпійських ігор, які відбулися в 1896 році в Афінах.

Борці з Рівненщини привезли з Європи два срібла

Пон, 07/31/2017 - 12:24

Борці з Рівненщини вибороли призові місця на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби серед кадетів, який відбувся у місті Сараєво (Боснія і Герцеговина).

Вихованці Костопільського обласного ліцею-інтернату спортивного профілю Владислав Кузько та Мирослав Солов’ян отримали срібні медалі у вагових категоріях 46 та 54 кілограми відповідно.

Школяр з Рівненщини виборов бронзу Чемпіонату України з греко-римської боротьби

Втр, 04/11/2017 - 17:50

Учень Костопільського обласного ліцею Анатолій Котик виборов бронзову нагороду Чемпіонату України з греко-римської боротьби серед юнаків 2002-2003 р.н.

Загалом на змагання до міста Берегово Закарпатської області з’їхалося майже 600 спортсменів з 18 областей України.

Юні борці з Рівненщини здобули три "золота" на міжнародному турнірі в Білорусі

Срд, 03/01/2017 - 17:30

Борці з Костопільщини здобули три золоті нагороди на Відкритому республіканському турнірі із греко-римської боротьби.

Змагання серед юнаків 2000-2001 р.н., 2002-2003 р.н. проходили 22-24 лютого у місті Ліда (Білорусь).

Так, учні Костопільського ліцею-інтернату Владислав Кузько, Дмитро Мірошник, Максим  Ярошик стали кращими у своїх вагових категоріях. А команда ліцею серед юнаків 2002-2003 р.н. здобула ІІІ командне місце. Загалом кадетська збірна України, тренером якої є викладач Костопільського ліцею-інтернату, посіла І місце турніру.

Турнір з греко-римської боротьби пам’яті Героя АТО відбувся на Рівненщині

Втр, 10/04/2016 - 10:47

У Костополі відбувся ІІ-й Відкритий турнір iз греко-римської боротьби, присвячений пам`яті майстра спорту України, кавалера ордена «За мужність ІІІ ступеня» Віталія Ставського, який загинув у зоні проведення антитерористичної операції.

Борець з Рівненщини завоював срібло на Чемпіонаті світу

Суб, 09/17/2016 - 09:52

13-14 вересня у грузинському місті Тбілісі відбувся Чемпіонат світу з греко-римської боротьби серед кадетів. Ліцензії на ці змагання вибороли двоє вихованців Костопільського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту — Владислав Кузько та Дмитро Мірошник.

Рівненські борці відправились до Ірану на міжнародний турнір

Втр, 03/01/2016 - 18:00

Рівненські спортсмени у складі збірної України візьмуть участь у міжнародному турнірі з греко-римської боротьби серед юнаків.Змагання проходитимуть 2-4 березня у місті Кум Ісламської республіки Іран.

«До  складу збірної увійшли троє спортсменів з Рівненської області - чемпіони України з греко-римської боротьби серед юнаків 2015 року», - повідомив заступник начальника управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА Петро Нагорний, якому довірили суддівство на даному турнірі.

Рівненські борці здобули путівки на Чемпіонат Європи

Птн, 02/05/2016 - 09:46

Вихованці Рівненської обласної школи вищої спортивної майстерності Андрій Мартинюк, Олександр Новачок та Андрій Ціпан вибороли на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби призові місця. Змагання пройшли в місті Миколаєві 30-31 січня.

У ваговій категорії до 59 кг золото виборов майстер спорту України з греко-римської боротьби Андрій Мартинюк, вихованець тренера ОШВСМ Петра Нагорного. Усі свої сутички Андрій виграв впевнено і достроково, не програвши за весь період змагань жодного балу.

Заступник начальника у справах молоді та спорту з Рівненщини став кращим суддею України

Втр, 12/08/2015 - 10:55

У Черкасах, на змаганнях Кубку України з греко-римської боротьби відзнаку за чесне та неупереджене суддівство присвоїли заступнику начальника управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА, Петру Нагорному.

Міністерство молоді та спорту України спільно з Федерацією спортивної боротьби  визначили Петра Нагорного кращим серед 80 суддів з усієї країни.

А також, для цього провели соцопитування між тренерами, спортсменами, суддями міжнародної категорії та керівниками обласних федерацій спортивної боротьби України.

На вихідні у Рівне приїдуть борці з усієї України

Суб, 05/16/2015 - 14:30

16-17 травня на Рівненщині пройде Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів. Наразі участь у змаганнях підтвердили близько трьох сотень учасників з усіх областей України. Від Рівненщини за першість боротимуться понад 50 спортсменів. Про це повідомили на сайті РОДА.

Як стверджує заступник начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Петро Нагорний, ці змагання є відбірковими до Чемпіонату Європи та світу. Посадовець виступатиме головним суддею змагань.