Гранітний

Документи під грифом «таємно» та «вигадані свідки» - нові подробиці справи Гранітного

Втр, 09/19/2017 - 09:13

Підозрюваного у сепаратизмі Ярослава Гранітного Рівненський апеляційний суд лишив під вартою майже до середини листопада. Ні адвокат Ярослав Калька, ні сам підозрюваний не змогли переконати судів у тому, що чоловік не створюватиме перешкод у веденні судового розслідування, яке досі не закінчилося.

Гранітного вимагатимуть «класично звільнити з-під варти»

Пон, 09/11/2017 - 10:16

У четвер, 7 вересня, у Рівненському міському суді підозрюваного в сепаратизмі та незаконному зберіганні зброї Ярослава Гранітного залишили під вартою ще на два місяці.

Нагадаємо, рівнянин провів у СІЗО уже майже чотири місяці. Чоловік організував під стінами Рівненської ОДА акцію нібито на підтримку легалізації бурштиновидобування. Спецслужби затримали його за підозру в сепаратизмі, а суд вирішив посадити активіста під варту.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.