гонщики

Минуле та сучасне рівненського спідвею об’єднали у стінах музею

Втр, 12/05/2017 - 11:58

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї підбили підсумки спідвейного сезону, нагородили найкращих гонщиків та презентували виставку, присвячену історії та сьогоденню одного з найпопулярніших у Рівному видів спорту.

У Рівному гонщики розіграють Кубок Незалежності та трофей на честь легендарного «Сигналу»

Втр, 08/22/2017 - 16:32

У четвер, 24 серпня, о 17:00 на стадіоні «Мототрек» у Рівному відбудуться міжнародні спідвейні змагання за Кубок Незалежності України та Кубок на честь триразових чемпіонів Радянського Союзу – команди «Сигнал» Рівне. В турнірі братимуть участь спортсмени з Болгарії, Польщі, Аргентини, Данії, Чехії та України. Нашу країну представлятимуть рівняни Станіслав Мельничук, Марко Левішин, Віталій Лисак та Максим Росощук, а також червоноградці Дмитро Мостовик та Андрій Кобрин.

Рівне прийматиме міжнародні перегони електромобілів Київ – Монте-Карло

Втр, 05/26/2015 - 11:30

У Рівному пройде частина унікального електромобільного марафону Київ – Монте-Карло, який проводить принц Монако. Про деталі рівненської частини перегонів електромобілів говорили вчора під час зустрічі представників міської влади  із делегацією Монако. Серед гостей були Почесний консул Монако в Естонії Юрі Тамм, його помічник Олександр Рикалов і заступник директора «Електричного марафону-2015» Андрій Білий. Про це повідомила прес-служба Рівненської міської ради.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.