ГО

Рівне прийме чемпіонат України з Ґо

Птн, 11/03/2017 - 10:30

4-5 листопада у Рівному відбудеться чемпіонат України з Ґо серед юнаків та юніорів (до 12, 16 і 20 років) та Всеукраїнський турнір з Ґо серед юнаків та дівчат (до 9 років). Змагатимуться спортсмени-інтелектуали в ресурсному центрі Школи інтелектуальних видів спорту у Рівненському ПДМ (ЗОШ №9, вул. Марка Вовчка, 29а).

Очікується, що на змагання до Рівного приїдуть приїдуть десятки юних спортсменів з різних областей України та Києва.

Рівняни можуть безкоштовно відвідати семінари на тему підприємництва

Втр, 09/12/2017 - 10:14

ГО «Платформа взаємодій «Простір» та ГО «Агенція сталого розвитку міста» запрошують усіх рівнян, власників малого та середнього бізнесу, підприємців та тих, хто лише мріє про власну справу, на цикл семінарів, присвячених розвитку підприємництва та лідерства.

Рівненський інтелектуал привіз бронзу з Європи

Суб, 08/12/2017 - 14:49

Рівненський спортсмен отримав бронзу на чемпіонаті Європи з Ґо. Загалом в змаганнях взяли участь 24 найсильніших гравці Європи. До них потрапили двоє наших спортсменів, майстри спорту України міжнародного класу Андрій Кравець та Артем Качановський. Обидва виступають за Школу інтелектуальних видів спорту Рівненського міського Палацу дітей та молоді. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На День Незалежності у Рівному відбудеться гонка зі спідвею

Юні рівненські інтелектуали з перемогою приїхали з Франції

Пон, 02/27/2017 - 17:20

Одразу дві перемоги привезли з Франції вихованці Школи інтелектуальних видів спорту Рівненського Палацу дітей та молоді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Автомоделісти з Рівненщини визначили кращих з-поміж себе

Завдяки рівненським інтелектуалам Гімн України зазвучав у Санкт-Петербурзі

Пон, 08/08/2016 - 09:11

Український Гімн співали у «північній» столиці Російської Федерації завдяки блискучій перемозі української збірної у командному чемпіонаті Європи з ґо «Pandanet». Українська збірна на три чверті складалася з вихованців школи інтелектуальних ігор рівненського міського Палацу дітей та молоді. Це зокрема, — Артем Качановський, Андрій Кравець, Богдан Жураковський, а також кияни Дмитро Богацький та Володимир Кокозей.

Депутати Рівнеради досі грають за старими правилами?

Чтв, 04/21/2016 - 10:05

Кілька тижнів поспіль депутати, громадські активісти та столичні експерти працювали над редакцією регламенту Рівненської міськради. Відповідно до ч. 14 ст. 46 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» новообрана рада мала б затвердити регламент роботи не пізніш як на другій сесії відповідної ради. Але робоча група так запрацювалася, що до другої сесії, яку міський голова Рівного Володимир Хомко давно успішно закрив, - не встигла. Проте, за словами депутатів Рівнеради, не все ще втрачено: регламент роботи можна прийняти уже на найближчому сесійному засіданні.

Рівняни — абсолютні лідери Чемпіонату України з гри Го

Срд, 04/20/2016 - 17:32

8 медалей, купу дипломів та багато інших здобутків привезли вихованці Школи інтелектуальних видів спорту Рівненського міського Палацу дітей та молоді з української столиці, де нещодавно відбувся чверть-фінал Чемпіонату України з гри ГО.

Серед 69 учасників змагань, що приїхали з усієї України, майже третина — рівняни. Призові місця дісталися вихованцям ПДМу. Перше місце завоював майстер спорту України міжнародного класу Андрій Кравець, друге — майстер спорту України міжнародного класу Артем Качановський, третє — першорозрядник Валерій Крушельницький.

Юний рівнянин — срібний призер Чемпіонату Європи з гри Го

Птн, 04/01/2016 - 13:22

Чотирнадцятирічний вихованець Школи інтелектуальних ігор рівненського Палацу дітей та молоді Валерій Крушельницький посів друге місце на Юнацькому Чемпіонаті Європи з гри Го.

Змагання проходили в Сербії в невеличкому курортному містечку Паліч на березі однойменного озера. Найсерйознішими конкурентами Валерія в його віковій категорії були росіяни Кім Шахов і В’ячеслав Каймін, гравець з Болгарії Сінан Джепов, іспанець Оскар Вазке  і румун Деніс Добраніс.

У Рівному активісти вимагають зниження цін на пальне

Пон, 01/25/2016 - 16:15

Сьогодні, 25 січня 2016 року ГО «Час-Дій» спільно зі студентською молоддю міста проводить акцію з вимогою зниження цін на пальне.

На АЗС Рівного представники  ГО «Час-Дій»  вимагають справедливої ціни на бензин у зв’язку зі світовим зниженням ціни на нафту.  Зокрема, ціна бензину А 95 з усіма податками і зборами та об’єктивними прибутками повинна становити 11 грн. за літр.

У Рівному представили громадські вимоги до нової програми енергоефективності

Чтв, 12/17/2015 - 11:18

15 грудня у Рівному відбувся круглий стіл «Національні та місцеві програми енергоефективності», організований ГО «Екоклуб» спільно з Національним екологічним центром України та ГО «Опора». На заході Андрій Шиян, начальник відділу програм та розвитку управління державних програм та імплементації вимог ЄС департаменту стратегічного розвитку Держенергоефективності, презентував Національний план дій з енергоефективності. Експерт розповів, що нова національна мета в енергозбереженні у 2017 році – 5%, у 2020 році – 9%. 35 млрд.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.